SEZONE 3

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA E PARË SPORT -

në total ka luajtur sulmuesi Enriko Papa për Lushnjën dhe Apoloninë. Për dy sezone ai ka mbajtur veshur fanellën e skuadrës fierake dhe për një sezon atë të lushnjarëv­e.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.