NDESHJE

Panorama Sport (Albania) - - GJERMANI -

janë luajtur në total midis Bajernit të Mynihut dhe Borusias së Dortmundit. 59 fitore numërojnë bavarezët nga 33 të verdhezinj­ve.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.