GOLA 16

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

ka realizuar Lautaro këtë sezon me fanellën e Interit, në të gjitha kompeticio­net, në një total prej 31 ndeshjesh të luajtura: 11 në Serinë A dhe 5 në Ligën e Kampioneve.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.