horoskopi

Panorama Sport (Albania) - - ARGËTIM SPORT KOHA E LIRË -

DASHI - Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë pozitive. Edhe takimet janë të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, do të vijë rikuperimi. DEMI - Në dashuri do të keni mundësi që të çoni përpara projektet me partnerin. Mundohuni që të shmangni problemet dhe debatet. BINJAKËT - Dashuria do të jetë mjaft pozitive gjatë gjithë fundjavës, në sajë të ndikimit të Hënës. Dikush mund të mbajë një premtim që ka dhënë. GAFORRJA - Dashuria do të jetë mjaft mirë. Nëse jeni beqar do keni takime të reja. Këshillohe­t që të reflektoni mirë, para se të veproni. LUANI - Në dashuri jo çdo gjë do të ecë siç dëshironi. Menaxhoni mirë financat, se keni bërë disa shpenzime. VIRGJËRESH­A - Shmangni debatet në dashuri. Duhet të jeni të qartë në vendimet që do të merrni. Në punë do të ndiheni të kënaqur. PESHORJA - Dashuria do të jetë e favorizuar. Shikojini mirë takimet e reja. Në punë do veproni si të doni. AKREPI - Në dashuri do keni dëshirë për të bërë shumë gjëra dhe mundësitë nuk do të mungojnë. Ky është momenti i rikuperimi­t. SHIGJETARI - Në dashuri duhet të flisni hapur me partnerin. Në punë duhet të bisedoni me kolegët para se të veproni. BRICJAPI - Në dashuri do të jetë ditë positive. Në punë është momenti ideal për të rikuperuar dhe përmirësua­r situatën. UJORI - Në dashuri do keni komunikim të mirë. Në punë do flisni për projekte, që do sjellin fitime. PESHQIT - Do të keni dëshirë që të jeni të dashuruar, pasi kohët e fundit nuk ju duket kështu. Gjërat do shkojnë mirë me partnerin.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.