Eksperienc­ë Eksperienc­ë për për t'u t'u harruar harruar me me Interin, Interin, Sançez ngushëlloh­et me modelen seksi

Panorama Sport (Albania) - - GOSSIP SPORT -

Ndonëse tifozët zikaltër prisnin shumë prej tij, eksperienc­a e Aleksis Sançezit në radhët e Interit deri tani është për t'u harruar. Kiliani pësoi një dëmtim që për muaj me radhë e la jashtë fushave, ndërsa duket shumë e vështirë që të gjejë vend në formacioni­n e Antonio Kontes. Megjithatë, nëse në fushën e blertë gjërat nuk kanë shkuar aq mirë, 31-vjeçari mund të "ngushëlloh­et" me modelen Ana Modler. Futbollist­i dhe bukuroshja afrikano-jugore po kalojnë një histori dashurie midis tyre, ndërkohë Ana shfaqet më seksi se kurrë në postimet e bëra së fundmi në rrjetet sociale.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.