Gazet van Antwerpen Stad en Rand
Guco Lier 39 procent afwerking, Aarschot 59 procent
MANNEN
DERDE KLASSE B
Guco Lier Aarschot 7288 Jens Hendrickx maakte zijn rentree bij Aarschot en was verantwoordelijk voor de eerste kloof na de rust. Op drie minuten van het einde miste Guco twee vrijworpen en kon Aarschot met een driepunter de match beslissen. Het verschil in afwerkingspercentage was opmerkelijk: 39% voor Guco en 59% voor Aarschot. (mas)
GUCO LIER: De Beukeleer 18, S. Van den Bogaert 21, Rosiers 4, M. Van den Bogaert 4, Dewit 6, Mariën 14, Vercammen 5. Kontich W olves – S ainte W alburge 81 75 Kontich schoot fel uit de startblokken en snelde met mooi basketbal naar 24-9 na het eerste kwart. Nadien zakte het niveau, maar kon een collectief sterke thuisploeg, met Collier en De Lepeleire als uitblinkers, zonder al te veel problemen Walburge op achterstand houden. (mas)
KONTICH WOLVES: Crucifix 9, De Lepeleire 14, Collier 16, Van den Hemel 2, Vermeiren 10, Mommaerts 13, Jo. Bouckaert 10, Touré 5, Van Wert 2
EERSTE LANDELIJKE
Red Vic Aalter 5761
RED VIC: De Wit 15, Verrept 13, Van Ransbeeck 8, Ruyters 7, Van Lommel 6, Bardakci 4, J. Foerts 4. (luhe)
TWEEDE LANDELIJKE B
Fellows Ekeren B Duffel 6653
FELLOWS EKEREN B: Michielsen 13, Van Den Bosch 13, De Clerck 11, Argeerts 7, Verswijfer 6, Peeters L 6, Lageirsse 4, Van Hende 2, Schelvis 2, Dockx 2. (luhe)
Soba B Hasselt 8564
SOBA B: Van Den Brande 14, Vanden Berghe 14, Ibens 14, Guissé 13, Van Extergem 10, Khales 9, Steppe 4, Salazaku 3, Van Steyvoort 2, Larey 2. (luhe)
Sobabee Stevoort 8087
SOBABEE: Muys 2, J. Van Haevermaet 6, Cap 16, Y. Van Havermaet 12, Van Hoof 11, De Burchgraeve 9, Van De Loo 10, Van der Linden 14, Kortleven 10. (mas)
EERSTE PROVINCIALE
Cobras7478 S choten Pitz emburg
COBRASVan Den Eynde SCHOTEN:13, Doyen Donckers10, Janssens15, Imler 9, 14, Van WuustwezelDen Plas 7, Bleys Malle4, De Bie 2. (luhe) 6282
WUUSTWEZEL:Willems 11, WoutersDe Vlaminck9, Vermeiren17, Ruts5, De 13, Boeck 5, Holt 2. (luhe)
Geel B Stabroek 5154
STABROEK: Van Wauwe G 13, Somers N 13, Van Wauwe K 13, Somers G 6, Neuckens 5, Boeykens 2, Maes 2. (luhe)
Herentals – Nieuw Brabo 5875
NIEUW BRABO: Mannaerts 20, Millian 13, De Waele 13, Theys 9, Theunis 6, Saeys 5, Mariën 5, Lamuadni 4. (luhe)
Nila Nijlen Schelle 6355
LN NIJLEN: Y. Hessens 7, Michotte 7, Bracke 1, Bisschop 7, Van Acker 10, S. Hessens 17, Mariën 2, Crockaerts 10, Van Opstal 2. (mas)
SCHELLE: Verstraelen 6, Vandael 6, Van den Ende 4, Vanhee 1, Kluger 3, Lievens 10, Van Regenmortel 6, Djogo 8, De Saeger 9, Blommaert 2, Van Neck, De Pauw. (pvr)
Mol Niel 9548
NIEL: Verelst 14, Hoogesteyn 2, Reichardt 8, Van Goethem 5, Flebus 8, Schoeters 2, Van Geel 4, Polfliet 5. (pvr) Kontich Wolves B Guco Lier B 7465
KONTICH WOLVES: Lamoen 8, Coulibaly 14, Vleugels 2, P. Daenen 7, Van den Hemel 25, Peeters 7, J. Desmedt 2, Ja. Bouckaert 7, Dupont 2.
GUCO LIER: De Gheldere 1, Van Ranst 8, Konings 6, Vanden Boogaert 8, Verpoort 6, Bes 6, Van Camp 8, Dewit 15. (mas)
VROUWEN
EERSTE LANDELIJKE Schelle Cobr as Schoten A 51 73
COBRAS SCHOTEN: Abrath 18, Van Criekinge 17, Bosnjak 10, Maertens L 8, Veracx 6, Desplenter 6, De Houwer 2, Govaert 2,
Berghs 2, De Maertelaere 2. (luhe)
Schelle Brasschaat 5173
SCHELLE: Van Hoof 6, Deriemaeker 12, Bleyenbergh 8, Vonck 1, De Hoon 6, Van Kampen 16, Vleugels 2, Boeye, Hellin, Verpoorte. (pvr)
Waregem B LN Nijlen 6356
LN NIJLEN: Van den Bogaert 2, Van Oudendijck 8, Aerts 12, Van Hoeck 4, Rombouts 11, Pauwels 10, Brouwer 7, Van Der Meyden 2. (mas)
TWEEDE LANDELIJKE B
Mercurius – P ort o f Ant werp Giants A 6071
PORT OF ANTWERP GIANTS A: Van Den Bergh 30, Hens 12, Arabia Cortes C 11, Arabia Cortes T 6, Van Leugenhaege 6, Lenders 4, Verschueren 2. (luhe)
EERSTE PROVINCIALE
Rupel Phantoms – P ort of Antwerp Giants B 7433
RUPEL PHANTOMS: Scherps 2, Van Laar 5, Schnorbush 10, Lauwers 12, Van Roy 16, Hertmans 4, De Roeck 18, Dhooge 7.
PORT OF ANTWERP GIANTS B: Wittebrouck 10, Matthysen T 9, Wittock 4, Driesen 2, De Baerdemaeker 2, Van der Kruys 2, Van Der Veken 1, Smout 1. (pvr/luhe) Kontich Wolves – Cobras Schoten B 4432
COBRAS SCHOTEN B: Akkermans 13, Snoeck 9, Van Asch 5, Van Ham 2, Peeters 2, Elnaggar 1.
KONTICH WOLVES: Rogiers 4, Clement 5, Loots 5, Van Crikinghe 17, Van der Smissen 4, Everaert 9. (mas/luhe)
Schelle Gembo 8256
SCHELLE: Huybreghs 12, Bogaerts 6, Vanhaecht 6, Van Hoeck 4, Boeye 18, De Graef 13, De Winter 8, De Wit 10, Block 5. (pvr)
Fellows Ekeren Olicsa 6446
FELLOWS EKEREN: Leermakers 14, Moons 13, Huybrechts 11, Dujardin 10, Wuestenbergs 9, Van Den Bosch 4, Teschke 2, Van Loock 1.
OLICSA: Van Vlierbergen 4, Jamees 10, Somers 10, Goderis 2, Smits 4, Van Den Hevel 5, Cannaerts 6, Mahieu 1, De Jonghe 4.
(mas/luhe)