Deelnemers mannen Elite
SLOVAKIJE: 1. Peter Sagan; 2. Erik Baska; 3. Marek Canecky, 4. Martin Haring; 5. Martin Mahdar;
6. Juraj Sagan; 7. Patrik Tybor.
BELGIË: 8. Tiesj Benoot, 9. Laurens De Plus,
10. Ben Hermans, 11. Xandro Meurisse, 12. Serge Pauwels, 13. Dylan Teuns, 14. Greg Van Avermaet, 15. Tim Wellens.
FRANKRIJK: 16. Julian Alaphilippe, 17. Romain Bardet, 18. Warren Barguil; 19. Tony Gallopin,
20. Alexandre Geniez; 21. Rudy Molard; 22. Thibaut Pinot, 23. Anthony Roux.
ITALIË: 24. Gianluca Brambilla, 25. Damiano Caruso, 26. Dario Cataldo, 27. Alessandro De Marchi, 28. Gianni Moscon, 29. Vincenzo Nibali,
30. Franco Pellizotti, 31. Domenico Pozzovivo. SPANJE: 32. Jonathan Castroviejo; 33. David de la Cruz; 34. Omar Fraile; 35. Jesus Herrada;
36. Ion Izagirre; 37. Enric Mas; 38. Mikel Nieve;
39. Alejandro Valverde. GROOT-BRITTANNIË: 40. Hugh Carthy, 41. Tao Geoghegan Hart; 42. Peter Kennaugh; 43. James Knox; 44. Ian Stannard; 45. Connor Swift, 46. Adam Yates, 47. Simon Yates. NEDERLAND: 48. Tom Dumoulin, 49. Wilco Kelderman, 50. Steven Kruijswijk, 51. Bauke Mollema; 52. Sam Oomen, 53. Wout Poels, 54. Antwan Tolhoek, 55. Pieter Weening. COLOMBIA: 56. Winner Anacona; 57. Rodrigo Contreras, 58. Sebastian Henao; 59. Sergio Henao; 60. Miguel Ángel López, 61. Daniel Felipe Martínez, 62. Nairo Quintana, 63. Rigoberto Uran.
AUSTRALIË: 64. Simon Clarke, 65. Rohan Dennis, 66. Jack Haig, 67. Chris Hamilton, 68. Damien Howson, 69. Robert Power, 70. Nick Schulz; 71. Rory Sutherland.
DENEMARKEN: 72. Kasper Asgreen, 73. Matti Breschel, 74. Niklas Eg, 75. Jakob Fuglsang,
76. Jesper Hansen, 77. Mads Würtz Schmidt,
78. Michael Valgren Andersen, 79. Emil Vinjebo. DUITSLAND: 80. Emanuel Buchmann, 81. Marcus Burghardt, 82. Nico Denz, 83. Simon Geschke, 84. Paul Martens, 85. Maximilian Schachmann.
SLOVENIË: 86. Grega Bole, 87. Matej Mohoric,
88. Domen Novak, 89. Luka Pibernik, 90. Jan Polanc; 91. Primoz Roglic, 92. Simon Spilak,
93. Jan Tratnik.
POLEN: 94. Maciej Bodnar, 95. Michal Golas,
96. Michal Kwiatkowski, 97. Rafal Majka, 98. Lukasz Owsian, 99. Maciej Paterski. NOORWEGEN: 100. Sven Erik Bystrøm, 101. Odd Christian Eiking, 102. Carl Fredrik Hagen, 103. Edvald Boasson Hagen, 104. Markus Hoelgaard, 105. Vegard Stake Laengen. OOSTENRIJK: 106. Michael Gogl, 107. Felix Großschartner, 108. Patrick Konrad, 109. Gregor Mühlberger, 110. Lukas Pöstlberger, 111. Georg Preidler.
IERLAND: 112. Conor Dunne; 113. Daniel Martin, 114. Ryan Mullen; 115. Nicolas Roche. TSJECHIË: 116. Jan Barta; 117. Jan Hirt; 118. Karel Hnik; 119. Roman Kreuziger, 120. Michael Kukrle; 121. Zdenek Stybar. ZWITSERLAND: 122. Mathias Frank, 123. Kilian Frankiny, 124. Steve Morabito, 125. Sébastien Reichenbach, 126. Michael Schär, 127. Patrick Schelling.
PORTUGAL: 128. Rui Costa, 129. Rúben Guerreiro, 130. Tiago Machado, 131. Nelson Oliveira.
RUSLAND: 132. Ildar Arslanov, 133. Sergei Chernetckii, 134. Pavel Kochetkov, 135. Pavel Sivakov, 136. Dmitri Strakhov, 137. Ilnur Zakarin.
LUXEMBURG: 138. Laurent Didier, 139. Jean-Pierre Drucker, 140. Ben Gastauer, 141. Ilnur Zakarin, 142. Alex Kirsch, 143. Tom Wirtgen.
VERENIGDE STATEN: 144. Brent Bookwalter, 145. Benjamin King; 146. Sepp Kuss; 147. Peter Stetina.
NIEUW-ZEELAND: 148. George Bennet, 149. Patrick Bevin, 150. Sam Bewley, 151. Dion Smith.
ZUID-AFRIKA: 152. Nicholas Dlamini, 153. Jacques J. van Rensburg.
ESTLAND: 154. Tanel Kangert; 155. Rein Taaramae; 156. Norman Vahtra. KAZACHSTAN: 157. Daniil Fominykh; 158. Alexey Lutsenko; 159. Nikita Stalnov; 160. Andrey Zeits.
CANADA: 161. Robert Britton; 162. Antoine Duchesne; 163. Hugo Houle; 164. Michael Woods
ECUADOR: 165. Richard Carapaz; 166. Jhonnatan Narvaez.
LETLAND: 167. Krists Neilands; 168. Toms Skuijns.
WIT-RUSLAND: 169. Vasil Kiryienka, 170. Ilia Koshevoy, 171. Alexandr Riabushenko, 172. Yauhen Sobal.
ERITREA: 173. Amanuel Ghebreigzabhier, 174. Merhawi Kudus.
OEKRAÏNE: 175. Andrii Bratashchuk; 176. Andrey Grivko.
JAPAN: 177. Hideto Nakane.
ROEMENIË: 178. Serghei Tvetcov. ARGENTIINË: 179. Eduardo Sepulveda.
IRAN: 180. Mohammed Esmaeil Chaichi Raghimi.
KROATIË: 181. Josip Rumac.
HONG KONG: 182. Ho San Chiu.
LITOUWEN: 183. Ignatas Konovalovas.
COSTA RICA: 184. Roman Villalobos. ZWEDEN: 185. Tobias Ludvigsson. GRIEKENLAND: 186. Stylianos Farantakis. BRAZILIË: 187. Nicolas Sessler.
ETHIOPIË: 188. Tsgabu Grmay.
Op televisie
ZATERDAG: Liveverslag van de dames elite in Sporza op één vanaf 12.00 uur, onderbroken door het journaal.
ZONDAG: Liveverslag van de mannen elite in Sporza op één vanaf 9.00 uur, vanaf 10.00 uur op Canvas en na 13.30 uur weer op één.