Peti uzastopni trijumf ro|enih

Oslobodjenje - - OGLASI - J. Li.

Gradski stadion u Bijeljini. Gledalaca: 150. Strijelci: 0:1 - Oki} (47), 0:2 - Hajdarevi} (50). @uti kartoni: Lazi} (Radnik).

RADNIK: Zdravkovi}, [odi} (od 49. Krsmanovi}), Ma{i}, Koji}, Katanec, Vu~i} (od 64. Do{lo), Obradovi}, Lazi}, Ostoji}, Maleti}, Mojovi} (od 49. Anti}). Trener: Sr|an Baji}.

VELE@: O{trakovi}, Zvoni}, [kalji}, Zolj, Hajdarovi} (od 78. Peji}), ]emalovi} (od 64. Ra{evi}), Hebibovi}, Merzi}, Jankovi} (od 46. Oki}), Blagojevi}, Leti}. Trener: Nedim Jusufbegovi}.

Vele` je do pete uzastopne prvenstvene pobjede u Premijer ligi BiH stigao u svega tri minute. Ve} u prvom napadu drugog poluvremena, rezervista Oki} poga|a za vodstvo Mostaraca od 1:0, a svega tri minute poslije u listu strijelaca se upisuje i Hajdarovi}, koji postavlja kona~an rezultat.