SRW ENTRIES
Following are the harness racing entries for today at Red Shores at the Summerside Raceway. Post time is 6:30 p.m.
Race 1
1. Kick The Dirt Up J. Hughes
2. Mind Ur Biscuits C. Cheverie
3. Passion N Pearls T. Doyle
4. Perfect Mile G. Barrieau
5. Rollem N Throwem
Bro. MacPhee
6. Bring It Home Will
Ma. Campbell
7. Rymar Jimbo K. Murphy
Race 2
1. Watch Me Dance J. Hughes
2. Live And Let Di Ma. Campbell
3. Woodmere Skyroller
Bro. MacPhee
4. Woodmere Rollily P. Langille
5. Gotta Love Cabot
M. MacDonald
Race 3
1. Shes A Lover R. Chappell
2. HP Rubis Joyce G. Barrieau
3. Elm Grove Nanci
M. Heffernan Sr.
4. C L La Rousse C. MacPherson
5. Rocknrols Image J. Hughes
6. A Fiesty X Ample C. Davies
7. Southfield Sue T. Doyle
8. Badlands Giovanna
M. McGuigan
Race 4
1. Naxos K. Arsenault
2. Howmacrivercruiser
Ma. Campbell
3. Windemere Mcseek D. Dowling
4. J J Gracie G. Barrieau
5. Theskysthelimit C. MacPherson
6. D Cs First Gearl D.B. Kelly
7. Woodmere Harriet
G. Bailey
8. Still Owing M. McGuigan
Race 5
1. Red Dirt Star G. Barrieau
2. Na Naa Said So R. Doucet
3. Dustylane Zambucca C. MacPherson
4. Ms Moyse A. Merner
5. La Vie En Rose M. McGuigan
6. Bellafornow M. MacDonald Race 6
1. Roxy Lund J. Hughes
2. Miss Sinfonia R. Doucet
3. Atomic Smile G. Barrieau
4. Ezra Express Ma. Campbell
5. Yummy Spice Bro. MacPhee
6. Ubettimagoodone K. Arsenault
7. Dusty Lane Trysta A. Merner
8. Saulsbrook Ocean D. Spence
Race 7
1. Twin B Shadow R. Doucet
2. Positive Art C. MacPherson
3. Navy Pilot Hanover N. Rogers
4. Rich By State A. Merner
5. Sharks Play D. Dowling
6. Lincoln Seelster G. Barrieau
7. Artsleek D. Spence
8. Myambrose K. Murphy
Race 8
1. Mile Hill Willie G. Barrieau
2. Glider Man K. Arsenault
3. Star Photo J. Hughes
4. Daisy River C. Cheverie
5. Freddie Ma. Campbell Race 9
1. Woodmere Nasha K. Arsenault
2. Rollwithitannie C. Cheverie
3. Streakazana Ma. Campbell
4. Lorne Valley Barb
M. Heffernan Sr.
5. Tobins Choice G. Barrieau
6. Elm Grove Ocean K. Murphy
Race 10
1. Jeb J. Hughes
2. Heart And Soul C. Cheverie
3. Well Did P. Langille
4. Mando Fun D. Dowling
5. Mystery Phil A. Merner
6. Collective Wisdom
G. Barrieau
7. Falls Creek Ma. Campbell
Race 11
1. Private Di K. Arsenault
2. Should a been a clown
K. Murphy
3. Avenue Road Katie
A. Merner
4. Jens Credit R. Perrot
5. Sendmeasign M. Sobey
6. Wind me reno harm done Ma. Campbell
7. Cinder Angelina J. Hughes
8. Brief Interlude Z. Conway