FILMSKI PROGRAM
HBO
07:35 Mali šef 09:15 Crtani filmovi 10:05 Nenadigran
11:50 Ledeno doba 5: Veliki udar 13:25 Hancock 14:55 Inferno 16:55 Dijete u vremenu 18:30 Divlji valovi
20:00 Kako postati latino lover 21:55 Probdjevena noć 23:20 Čovjek u narančastoj košulji
HBO 2
06:00 Auti 3 07:40 Janko Strižić 08:10 Vincent 10:10
Priča o igračkama 11:30 Obitelj Fang 13:15 Madonna: Turneja Rebel Heart 15:15 Sve o Steveu 16:55 Vincent 19:00 Transformers: Posljednji vitez 21:30 Logan: Wolverine 23:45 S one strane 00:30
Egzorcizam Molly Hartley
CINESTAR TV
08:00 Čudovišna priča u Parizu 09:45 Moja grčka avantura 11:35 Robosapien Cody 13:15 Red tails 15:30 Nedodirljivi 17:35 Bolji život 19:25 Centurion 21:15 Lov na losose u Jemen 23:15 Nezamislivo 01:05 Bijela kraljica
CINESTAR TV PREMIERE 1
08:00 Prste(n) k sebi 09:40
U 3 i 10 za Yumu 12:00 Krivotvoritelj 13:55 Genijalni umovi 15:45 Krojačica 18:00 Moj Blind Date 20:00 Colossal
22:00 Obdukcija Jane Doe
23:40 Crni dan u Parizu
CINEMAX
10:25 Zvjezdane staze: Nemesis 12:25 Kemoterapija
14:10 Plemena Palos Verdesa 15:55 Čuvari mora 18:15 Minsko polje 20:00 Protuudar
20:50 Legenda o Benu Hallu 23:10 Kralj Belgijaca 00:45 Natprirodna pojava
TV 1000
05:30 Kaos sudbine 07:05 Vjetar u vrbama 08:30 Neka druga ljubav 10:15 Zelena milja 13:20 Koja je ona prava? 15:10 Čelične magnolije 17:10 Slučajni svjedok 18:40
Elizabeta: Zlatno doba 20:30
Dvije sestre za kralja 22:25
Od sumraka do zore
EPIC DRAMA
07:30 Mušketiri 11:55 Endeavour - Mladi Morse 13:25
Istrage gospođice Fisher
18:05 Preokret: Washingtonovi špijuni 21:00 Versailles
01:30 Bilježnica mladog liječnika 02:30 Zavičaj 03:30
Blizu neprijatelja
FOX MOVIES
00:00 Ruka koja njiše kolijevku 02:00 Utočište 06:05 Dvoboj vinara 08:00 Dobro došli k Rileyjima 10:00 Zaljubljeni do ušiju 11:45 Nogometni rat 13:45 Zvjezdane staze V: Zadnja granica 16:00 Willow 18:30 Pračovjek iz Kalifornije 20:15 Stari frajeri 22:00 Zvjezdane staze VI: Neotkrivena zemlja
KINO TV
06:00 Plavi prah 08:00 Čarobni Mike 10:00 Pustolov: Prokletstvo midine kutije 12:00 Car 14:00 Škola plesa i ljubavi 16:00 Sudnji dan 18:00 Neizvjesna bitka 20:15 Ashby 22:05 Dobre stare orgije 00:00 Divlje fantazije 02:00 Neizvjesna bitka