FILMSKI PROGRAM
HBO
09:55 Coco i velika tajna
11:40 Preveliki da propadnu
13:20 Počinjem ponovno 14:55 Dvojnik 15:50 Dvojnik
16:50 Filmovi i zvijezde X 17:20 Avatar 20:00 Šest II 20:50 Bijelo II 21:40 Surogati
23:10 Otkvačeni specijalci
00:55 Nezaboravno
HBO 2
07:40 Zov divljine 09:00 Tajna cvjećarnice: Ubojstvo na vjenčanju 10:25 U potrazi za Mary 12:10 Mladi Sheldon 12:30 Milijarde III 13:30 Dobro došli u Njemačku 15:25 Još jedan imigrant 16:25 Fiksna linija 18:05 Čopor 19:00 Čuvari galaksije 21:00 Green Hornet 22:55 Opasni sin
CINESTAR TV
09:00 Ti si isto ružan 10:50 Prva ljubav 12:40 Slučajni predsjednik 14:50 Enigma 17:00 I to se zove ljubav 18:45 Sahara 21:00 Nešto posuđeno 23:05 Metallica Through the Never 00:50 Pret-a-Porter
FOX CRIME
14:15 Brokenwoodski misteriji 16:05 Dvojac 17:10 Bez traga 18:10 Ekipa za očevid 19:10 Ekipa za očevid 20:05 Transporter 21:00 96 sati 22:00 Umorstva u Midsomeru 00:05 Bez traga 00:55 96 sati
CINEMAX
10:45 Ja sam kap Sunca na Zemlji 11:50 Hollywoodland 14:00 Razum i osjećaji 16:15 Diana i ja 17:45 Bolje ne može 20:00 Čekajući smrt u Denveru 21:55 Mali veliki svijet 00:05 Kralj ribara 02:20 Živi cirkus
FOX LIFE
14:45 Obožavaj ili prodaj: Vancouver 15:15 Američki top-model 16:10 Američka kućanica 17:05 Mladi i gladni
18:00 Kraljevska obitelj
19:00 Šaptačica duhovima
20:00 Slatke male lažljivice 21:00 Svi lijepi konji 23:20 Američka kućanica
EPIC DRAMA
16:10 Endeavour - Mladi Morse 17:40 Hotel Grand 18:25 Francusko selo 19:15 Detektiv Murdoch 20:05 Istrage gospođice Fisher 21:00 Beowulf: Povratak u Shieldlands 21:45 Bludnice 00:55 Beowulf: Povratak u Shieldlands
TV 1000
07:10 Niti vidim, niti čujem 08:50 200 cigareta 10:30
U ono doba 12:30 Braven
14:00 Buntovnica u internatu 15:35 Začarana Ella 17:10 Zaštitnik 18:50 Podstanarka
20:30 Zemlja izgubljenih
22:10 Suze boga sunca 00:10 Heatherice 01:50 Mrak mrak film (2001.)
03:10 Veliki pohod
KINO TV
06:00 Ashby 08:00 Život i smrt Dana Eldona 10:05 Glasovi 12:00 Gospodar života i smrti 14:00 Noćne priče 16:00 Sin City: Vrijedna ubojstva 18:00 Sljepoća 20:15 Špijunske igre 22:00 Tajno pismo 00:00 Pustinjski razbojnici 02:00 Sljepoća