FILM­SKI PRO­GRAM

24sata - Cafe 24 - - NEDJELJA, 7. 10. PROGRAM - -

HBO

09:40 Ramona i Be­ezus 11:20 Na­s­ljed­ni­ci 13:15 Slu­ča­je­vi Ha­iley De­an: Ubo­ji­ta os­tav­šti­na 14:40 Skrivena lje­po­ta 16:15 Že­ne 20. sto­lje­ća

18:15 Mo­ja ro­đa­ki­nja Rac­hel

20:00 Uboj­stvo u Ori­ent Ex­pre­ssu 21:55 Kro­ni­ke Ti­mes Squ­area II 23:00 Won­der Wo­man

HBO 2

07:30 Spy Kids 08:55 Spy Kids 2: Otok iz­gub­lje­nih sno­va 10:35 Spy Kids-3D 12:00 Ma­ši­ne pri­če 12:25 Pla­net maj­mu­na: Pos­ta­nak 14:10 Han­cock 15:40 Moj sli­je­pi brat 17:05 Zo­han je za­kon! 19:00 Za­što baš on? 20:50 Pi­ra­ti s Ka­ri­ba: Prok­let­stvo Cr­nog bi­se­ra 23:10 Ži­vo­ti­nje III

CINESTAR TV

08:00 Zam­be­zi­ja 09:35 Lu­da ku­ća 11:20 Da­vež 13:05 Za­mje­na 15:00 Deč­ko, da­ma, kralj, špi­jun 17:20 Is­tok je Is­toč­no 19:10 Hva­la ti za lju­bav 21:15 DA.BAR 23:00 Gri­miz­ne ri­je­ke 2: An­đe­li apo­ka­lip­se

FOX CRIME

09:40 De­tek­ti­vi 11:45 Uboj­stvo s po­gle­dom 12:50 Ca­in 14:00 Sher­lock i Wat­son 16:45 Svje­ža krv 17:50 De­tek­ti­vi 19:55 Ca­in 21:05 Sret­nik 22:00 Ni­jan­se pla­ve 22:55 Zlo­či­nač­ki umo­vi

CINEMAX

06:00 Sa­ti 07:55 Ple­me­na Pa­los Ver­de­sa 09:40 Tko je u hlad­nja­ku? 10:00 Lju­di po­put nas 11:55 Rat svje­to­va 13:50 U div­lji­ni 16:20 Sa­ti 18:15 Ple­me­na Pa­los Ver­de­sa 20:00 Udo­vo­lji mi 21:35 Psi ra­ta 23:30 Le­gi­ja

FOX LI­FE

08:25 Frag­men­ti ži­vo­ta 09:20 Ku­ća­ni­ce 12:05 Ide­alan u te­ori­ji 14:00 Rat u ku­ći 15:15 Sa­nja­re­nje 16:10 Za na­rod 17:05 Ka­ko sam upoz­nao va­šu maj­ku 19:00 Frag­men­ti ži­vo­ta 20:00 Ti­je­lo je do­kaz 22:00 Ku­ća­ni­ce 00:45 Ka­ko sam upoz­nao va­šu maj­ku

EPIC DRA­MA

07:30 De­tek­tiv Mur­doch 12:50 Is­tra­ge gos­po­đi­ce Fi­sher 17:30 En­de­avo­ur - Mla­di Mor­se 19:00 Pol­dark 21:00 Blud­ni­ce 21:50 Tu­do­ri 22:45 Be­owulf: Po­vra­tak u Shi­eld­lan­ds 23:30 Li­ni­ja raz­dva­ja­nja 00:15 Pol­dark 02:15 Blud­ni­ce

TV 1000

06:30 Ka­kav otac ta­kav sin 08:10 Bra­ća 09:45 Mo­ja svi­nja i ja 11:20 Po­s­ljed­nji po­lju­bac 13:00 Gol­f­brej­ker

14:30 Raz­gled­ni­ce iz pak­la

16:10 Lju­bav po pro­pi­si­ma

17:35 Od štre­be­ra do fra­je­ra 19:10 Wic­ker Park 21:00 Svje­tlo da­na 22:55 Pi­ne­ap­ple Ex­press 00:45 Div­lja noć

02:30 Ve­li­ki po­hod

KI­NO TV

06:00 Sol i va­tra 08:00

Ne­oče­ki­va­na lju­bav 10:00

Ča­rob­na šu­ma Huc­kybuc­ky (ani­mi­ra­ni) 12:00 Mac­he­te ubi­ja 14:00 La­ja­va bun­tov­ni­ca 16:00 Pat i Mat na fil­mu (ani­mi­ra­ni) 18:00 Kći vje­šti­ce

20:15 Že­na ko­ja je otiš­la

00:05 Ple­sa­či­ca

SE­RI­JA EPIC DRA­MA19:00

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia

© PressReader. All rights reserved.