FILM­SKI PRO­GRAM

24sata - Cafe 24 - - PETAK, 16. 11. PROGRAM - -

HBO

07:35 Ta­ta na obu­ci 09:15

Ka­pe­tan Ga­će­ša: Pr­vi ep­ski film 10:45 De­ja vu 12:50

Bla­de Run­ner 2049 15:30 Wes­twor­ld II 17:35 Fil­mo­vi i zvi­jez­de X 18:05 Na­s­ljed­ni­ci 20:00 Pa­trick Mel­ro­se 21:00

Vr­lo en­gle­ski skan­dal 22:00 Vri­sak 23:50 Na­pa­daj pa­ni­ke

HBO 2

08:30 Ote­te 10:00 Skri­ve­ne broj­ke 12:05 Pot­pred­sjed­ni­ca IV 12:35 Pre­ljub II 13:35 Prat­nja 14:55 Spek­ta­ku­lar­na sa­daš­njost 16:30 Mla­di Shel­don II 16:50 Sre­di­na IX 17:15 Pro­fil za dvo­ji­cu 19:00 Emo­ji film 20:25 Čo­vjek že­ljez­nog sr­ca 22:25 Li­jek za ži­vot 00:50 Iz­nu­tra 02:15 Spe­ci­jal­ci

CI­NES­TAR TV

09:00 Bes­kraj­ni Bo­žić 10:55 Pljač­ka 12:55 Brač­ni ži­vot 14:40 Uko­rak sa Ste­ino­vi­ma 16:25 Ro­ke­ri­ce 18:30 Rat­nik 21:00 Pad cr­nog jas­tre­ba 23:35 Vri­sak 4 01:35 Prok­le­ti, 2013, ho­ror, SAD R: Víc­tor Gar­cía Gl: Nat­ha­lia Ra­mos

FOX CRI­ME

14:10 Umor­stva u Mid­so­me­ru 16:20 Bat­tle Cre­ek 17:15 Bez tra­ga 18:15 Navy CIS 19:10 Navy CIS 20:05 Či­ka­ška po­li­ci­ja 21:00 Bull 22:00 In­s­pek­tor Du­pin 00:00 Bez tra­ga 01:00 Bull 01:55 Navy CIS

CINEMAX

11:10 Is­tje­ri­va­či du­ho­va 12:55 His­te­rič­no slje­pi­lo 14:35 Obi­telj ču­da­ka 16:25 Kralj Bel­gi­ja­ca 18:00 Ti­gar i zmaj 20:00 Vi­dim sa­mo te­be 21:50 Ku­la tmi­ne 23:25 Don­nie Bras­co 01:30 Okus tin­te 02:50 Ne­ugas­la na­da

FOX LI­FE

13:50 Juž­njač­ko sr­ce 14:45 Ku­ći­ca iz sno­va 15:15 Odras­ta­ti u su­per­mo­de­la 16:10 Cu­re bez lo­ve 17:05 Tro­fej­na že­na 18:00 Vra­ške slu­ški­nje 19:00 Šap­ta­či­ca du­ho­vi­ma 20:00 Slat­ke ma­le la­ž­lji­vi­ce 21:00 Al­fie 23:20 Cu­re bez lo­ve 23:50 Tro­fej­na že­na

PICKBOX

16:10 Mis­te­ri­ji Fran­kie Dra­ke 16:55 Na­s­hvil­le 17:40 Osve­ta u štik­la­ma 18:30 Skan­dal 19:15 Skan­dal 20:00 Osve­ta u štik­la­ma 20:45 Agat­ha Chris­tie: Ne­sre­ća ne­vi­nih 21:35 Do­bro­doš­la k Ri­leyji­ma 23:25 Moć

TV 1000

06:15 Dom bu­duć­nos­ti 07:45 Bra­ća 09:15 Po­s­ljed­nji po­lju­bac 10:55 Po­li­ca­jac iz tr­go­vač­kog cen­tra 12:25 Div­lja ri­je­ka 14:15 Lju­bav po pro­pi­si­ma 15:40 Mary i Mar­t­ha 17:15 Sve zbog jed­nog dje­ča­ka 18:55 Za­ni­ma­nje špi­jun 21:00 Apol­lo 13 23:15 Hud­son Hawk 00:55 Ža­ba 02:15 Cr­ve­ni zmaj

KI­NO TV

08:00 Sli­ka ko­ja os­ta­je

10:00 Stran­ki­nja spa­va s na­ma 11:45 Sto­go­diš­njak ko­ji se spus­tio kroz pro­zor i nes­tao 13:50 Pi­sma iz ra­ta 15:45 Sr­ca s ožilj­kom 18:05 Slat­ki sno­vi 20:15 9/11

22:00 Iz­gub­lje­na u Pa­ri­zu

00:00 Izvan­ze­malj­ska ot­mi­ca

FILM CINEMAX23:25

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia

© PressReader. All rights reserved.