FILM­SKI PRO­GRAM

24sata - Cafe 24 - - SRIJEDA, 16. 1. PROGRAM - -

HBO

09:20 Dis­neyje­vi krat­ko­me­traž­ni fil­mo­vi IV 09:50 Prin­ce­zi­ni dnev­ni­ci 11:45 Ro­de 13:10 Ar­t­hur 15:00 Pri­čaj mi pri­ču 15:50 Dvoj­nik 16:45 Dvoj­nik 17:45 Black Pan­t­her 20:00 Us­pjeh 21:00 Mjes­to ti­ši­ne 22:35 Pra­vi de­tek­tiv III 23:35 Pra­vi de­tek­tiv III

HBO 2

06:00 Ka­ko pos­ta­ti la­ti­no lo­ver 07:55 Uzvi­še­nje 10:25 Avi­oni 2: Ne­be­ski va­tro­gas­ci 11:50 Ve­če­ra pet­kom II 12:15 Dur­rel­lo­vi II 13:05 Zvi­jez­da 14:30 Warm Sprin­gs 16:30 Mup­pe­ti u bi­je­gu 18:15 Po­tom­ci 19:00 Trust 20:45 CIA u Ber­li­nu III 21:45 Prob­dje­ve­na noć 23:10 Nor­mal­no sr­ce

CINESTAR TV

11:00 As­te­rix osva­ja Ame­ri­ku 12:40 Mr­zim Valentinovo 14:25 Lju­bav kao sud­bi­na 16:25 Po­dva­la 18:35 Do­kaz 20:30 U 3 i 10 za Yu­mu 22:45

Taxi Bro­ok­lynThom­p­son 23:35

Dje­lat­nik mje­se­ca 01:25

Su­kiya­ki wes­tern djan­go

FOX CRIME

12:45 Ho­udi­ni i Doyle 13:35 Sher­lock i Wat­son 14:25 Eki­pa za oče­vid 16:10 Ca­in 17:15 Bez tra­ga 18:15 Las Ve­gas 20:05 Ni­jan­se pla­ve 21:00 Ins­tin­kt 22:00 Smrt u ra­ju 23:00 Sher­lock i Wat­son

CINEMAX

07:45 Arit­mi­ja 09:45 Spi­der-Man: Povratak ku­ći 11:55 Playho­use pred­stav­lja IV: Tri vr­ste glu­pos­ti 12:20 Odred ot­pi­sa­nih 14:25 Ne­ugas­la na­da 15:55 Arit­mi­ja 17:50 Na­rod pro­tiv Lar­ryja Flyn­ta 20:00 Sa­ljut-7 22:00 Col­la­te­ral

FOX LIFE

12:00 Spe­ci­ja­li­zant 12:55

Za na­rod 13:50 Pre­va­ran­ti 14:45 Ot­kri­va­nje sti­la 15:15 Ame­rič­ki top-mo­del 16:10 Mla­đa 17:05 Mi­ke i Mol­ly 18:00 Ku­ća­ni­ce 20:00 Slat­ke ma­le la­ž­lji­vi­ce 21:00 Za na­rod 22:00 To smo mi 22:55 Mla­đa 23:50 Mi­ke i Mol­ly

PICKBOX TV

15:45 Na pra­gu sla­ve 16:30 Skan­dal 17:15 Gra­dić na oba­li mo­ra 18:00 Osve­ta u štik­la­ma 18:45 Ne pod­cje­njuj Jor­dan 19:30 Skan­dal 20:15 Osve­ta u štik­la­ma 21:00 Znam tko si 22:10 Mo­na Li­sa 23:50 Val­ki­ra

TV 1000

06:30 Enid 07:50 Bowfin­ger - Kralj Hol­lywo­oda 09:25 Ku­ća od stak­la 11:10 Bil­ly El­li­ot 13:00 Is­ti­na o lju­ba­vi 14:35 Bra­ven 16:05 Ne­ka dru­ga lju­bav 17:50 La­ž­lji­vac 19:15 Tko je ov­dje lud? 21:00 Gi­gli 23:00 Hel­l­boy 2: Zlat­na voj­ska 00:55 Kra­lje­vi­na 02:45 Noć glu­pih mr­tva­ca 04:35 Laž­no op­tu­že­na

KI­NO TV

06:00 Izvan­ze­malj­ska ot­mi­ca 08:00 Won­der Whe­el 10:00 Ri­je­či i sli­ke 12:00 Ubo­ji­ta Ja­ne 14:00 Sje­di­nje­ne dr­ža­ve lju­ba­vi 16:00 Ge­nij 18:00 Do­bar, loš, ša­šav 20:15 Bož­ja vo­lja 22:00 Jacqu­es Cos­te­au - Odi­sej 00:00 Su­bur­ra 02:15 Do­bar, loš, ša­šav

FILM CINESTAR TV20:30

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia

© PressReader. All rights reserved.