FILMSKI PRO­GRAM

24sata - Cafe 24 - - CAFÉTV NEDJELJA, 14. 7. PROGRAM - -

HBO

06:00 Pe­pe­lju­ga 07:15 Ku­pi­li smo Zoo 09:20 Ži­vot bu­ba 11:00 Ho­tel Grand Bu­da­pest 12:40 Pra­vi gan­g­s­ter 14:25 Ar­t­hur 16:15 Liga prav­de 18:15 Pljač­ka usred ura­ga­na 20:00 Hun­ter Kil­ler 22:00 Ma­le la­ži II 23:00 Eu­fo­ri­ja 00:00 Druš­tve­ne ži­vo­ti­nje

HBO 2

07:55 Ma­ša i med­vjed 08:25 Olu­ja ra­ta 10:05 Ne­mo­gu­ća mi­si­ja: Ras­pad sis­te­ma 12:30 Alex i ja 13:55 Kro­ni­ke iz Nar­ni­je: Plo­vid­ba bro­da Zo­ro­ga­za 15:50 Eki­pa za 6 17:35 Alexan­der i gro­zan, uža­san, loš, vr­lo loš dan 19:00 Bo­he­mi­an Rhap­sody 21:15 Do­mo­ro­dac 23:00 Po­re­me­će­na CINESTAR TV

08:00 Ču­do­viš­na pri­ča u Pa­ri­zu 09:40 Ot­mi­ca 11:40 Samo pri­ja­te­lji 13:25 Tra­že­ći lju­bav za kraj svi­je­ta 15:20 Pi­sma Ju­lij 17:15 Glas obitelji Béli­er 19:10 Char­li­jev svijet 21:05 Igre gla­di 23:35 Tra­in­s­pot­ting 01:20 He­mlock Gro­ve II

FOX CRIME

13:55 Sha­kes­pe­are & Hat­haway: Pri­vat­ni is­tra­ži­te­lji 14:55 Eki­pa za oče­vid 16:45 Odjel za is­tra­ge 17:55 Uboj­stva u Mid­so­me­ru 20:00 Che­rif 21:05 Kra­lji­ca ko­ka­ina 23:05 Juž­njač­ka kra­lji­ca CINEMAX

09:55 El­len 11:10 Na pla­ni­ni 12:30 Bi­ti za­ljub­ljen 14:15 Že­na ko­ja ho­da na­pri­jed 16:00 Ži­vot pos­li­je ži­vo­ta 18:10 Pot­kra­lje­va ku­ća 20:00 Sher­lock Gno­mes 21:30 Div­lje pu­to­va­nje 23:15 Char­lot­te se za­bav­lja

FOX LIFE

12:05 Ple­ši­mo za­jed­no 14:20 Uvod u ana­to­mi­ju 15:15 Uvod u ana­to­mi­ju 16:10 Za na­rod 17:05 Sa­mo­hra­ni ro­di­te­lji 18:00 Tro­fej­na že­na 18:30 Tro­fej­na že­na 19:00 19. postaja 20:00 Uvod u ana­to­mi­ju 22:00 Ka­ko sam upoz­nao va­šu maj­ku 23:50 Ri­ver­da­le

PICKBOX TV

11:51 Mis­te­ri­ji Fran­kie Dra­ke 14:00 Gra­dić na oba­li mo­ra 15:30 Na pra­gu sla­ve 17:00 Taj­na afe­ra: Mis­te­rij Au­ro­re Te­agar­den 18:20 Za­uvi­jek mla­da 20:00 Žr­tva 21:00 Žr­tva 22:00 Ise­lje­nik 23:40 Val­ki­ra

TV 1000

06:20 Han­na 08:10 Posljednji Mo­hi­ka­nac

10:00 Va­tra sve­tog El­ma 11:45 Mladi re­vol­ve­ra­ši 2 13:25 Sve­mo­gu­ći Evan 15:00 E.T. 16:50 Ro­bin Hood 19:10 Ka­san­drin dvo­rac 21:00 Sa­ti 22:55 Hr­đa i kost 00:55 Mo­onlig­ht 03:05 Kralj škor­pi­ona 04:45 Kralj škor­pi­ona: Us­pon rat­ni­ka

KINO TV

06:00 Ogle­da­lo smr­ti 08:00 Oče­vi i kće­ri 10:00 Kad ubo­ji­ce vla­da­ju 12:05 Zvi­je­ri juž­nih div­lji­na 14:00 Moj div­lji za­pad 16:00 Dom He­min­gway 18:00 Naš brat idi­ot 20:15 Genij 22:05 Ote­ta 00:05 Sla­ga­li­ca stra­ve 6 02:00 Naš brat idi­ot

FILM KINO TV 18:00

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia

© PressReader. All rights reserved.