FILMSKI PRO­GRAM

24sata - Cafe 24 - - CAFÉTV SRIJEDA, 17. 7. PROGRAM - -

HBO

08:45 Ču­do­vi­šta sa sve­uči­li­šta 10:30 Alex i ja 11:55 Fri­da 13:55 Ho­tel Grand Bu­da­pest 15:35 Dur­rel­lo­vi IV 16:25 Špa­njol­ska prin­ce­za 17:20 Krip­ton II 18:10 Iz ni­šta­vi­la 20:00 Hun­ter Kil­ler 22:00 Ma­le la­ži II 23:00 Eu­fo­ri­ja 00:00 Zla kra­lji­ca 01:30 Sad te os­tav­ljam

HBO 2

06:00 Wall-E 07:40 Ma­min po­pis 09:25 Ca­sa­no­va 11:20 U ure­du II 11:50 Ured­niš­tvo III 12:45 Chris­top­her Ro­bin 14:30 Ant-Man i Wasp 16:30 Gos­po­da­ri­ca zla 18:10 Vik­to­ri­ja III 19:00 Dvoj­nik II 20:50 Milijarde IV 21:50 Ve­nom 23:40 Ram­pa­ge: To­tal­ni ka­os 01:25 Nixon 04:30 Bo­žić­ni bis CINESTAR TV

09:00 Star­sky i Hut­ch 11:00 Pr­va liga 2 13:00 Sastanak nas­li­je­po 14:45 Ka­te i Le­opold 16:55 Pre­bo­li me 18:35 Ži­vje­la Fran­cu­ska! 20:25 He­mlock Gro­ve III 21:20 Na­oru­ža­ni pro­po­vjed­nik 23:40 Klub ot­pi­sa­nih V 00:30 Pret-a-Por­ter

FOX CRIME

13:10 Zlo­či­nač­ki umo­vi 14:05 De­tek­tiv na Flo­ri­di 15:50 Sret­nik 16:50 Smrt u ra­ju 18:05 Zlo­či­nač­ke igre Agat­he Chris­tie 20:05 Navy CIS 21:00 Či­ka­ška policija 22:00 Ins­tin­kt 22:55 Zlo­či­nač­ki umo­vi 23:55 Smrt u ra­ju CINEMAX

07:40 Pri­si­la na brak 09:30 Sjaj 11:15 Sher­lock Gno­mes 12:45 Phi­la­delp­hia 14:55 Spu­žvas­ti Bob 16:25 Pri­si­la na brak 18:15 Sum­nja 20:00 Go­li u sed­lu 21:35 Umjet­na in­te­li­gen­ci­ja 00:00 Osim ako 01:35 Iz­vje­šta­ji o Sa­ri i Sa­le­emu

FOX LIFE

14:45 Prob­dje­ve­ne no­ći 15:15 Ame­rič­ki top-mo­del 16:10 Odvaž­ne 17:05 Ve­se­le ras­pu­šte­ni­ce 18:00 Šap­ta­či­ca du­ho­vi­ma 19:00 Ško­la za pa­ro­ve 20:00 Ne­ki no­vi imi­gran­ti 21:00 Mick 22:00 Zgra­da Vil­la­ge 22:55 Odvaž­ne 23:50 Slat­ke ma­le la­ž­lji­vi­ce

PICKBOX TV

15:00 Gra­dić na oba­li mo­ra 15:45 Si­va zo­na 16:30 Ne pod­cje­njuj Jor­dan17: 15 Skan­dal 18:00 Raj za da­me 18:45 Mis­te­ri­ji Fran­kie Dra­ke 19:30 Si­va zo­na 20:15 Raj za da­me 21:00 Car­di­nal 21:45 Val­ki­ra 22:35 Skan­dal

TV 1000

06:35 Za­go­net­no uboj­stvo na Man­hat­ta­nu 08:20 Mo­ja svi­nja i ja 09:55 Pre­vo­di­te­lji­ca 12:00 Dan­te­ov vrh 13:45 Posljednji Mo­hi­ka­nac 15:35 Tko je ov­dje lud? 17:20 E.T. 19:10 Han­na 21:00 Han­ni­bal 23:10 Cr­ve­ni zmaj 01:10 Slo­bod­na zo­na 03:00 Kralj škor­pi­ona 3: Bit­ka za is­kup­lje­nje 05:45 Bra­ća

KINO TV

06:00 Svi deč­ki vo­le Man­dy Lane 08:00 Dva da­na, jed­na noć 10:00 Pra­va le­gen­da 12:00 Ame­ri­ka­nac 14:00 Pri­ja­telj­stvo! 16:00 Le­de­na ko­lo­ni­ja 18:00 Vo­lim tu­đu že­nu 20:15 Naj­bo­lji re­cept 22:05 Ne­ra­zu­man čo­vjek 00:00 Odjel stra­ha

FILM TV 1000 21:00

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia

© PressReader. All rights reserved.