FILMSKI PRO­GRAM

24sata - Cafe 24 - - CAFÉTV PONEDJELJA­K, 7. 10. PROGRAM - -

HBO

11:25 Ju­lie i Ju­lia 13:30 Put ku­ći jed­nog psa 15:05 LEGO film 16:45 Hol­lywo­od: Na sni­ma­nju XVI 17:15 Tri pla­ka­ta iz­van gra­da 19:10 Pa­tro­la prok­le­tih 20:00 Nasljeđe II 21:00 Obi­telj pra­ved­ni­ka 21:30 Igra­či V 22:00 Oce­ano­vih 8 23:50 Su­per mur­ja­ci 2

HBO 2

08:20 Dje­čak ko­ji će pos­ta­ti kralj 10:20 X-Men po­če­tak: Wol­ve­ri­ne 12:10 S one stra­ne 12:55 Mo­der­na obi­telj X 13:20 Film­ske zvi­jez­de ži­ve vječ­no 15:05 Pra­va lju­bav 16:45 Povratak Mary Pop­pins 19:00 Spo­koj 20:45 Na kri­li­ma or­lo­va 22:20 Pos­ta­ja Tem­ple 23:10 Op­sjed­nu­ta Han­nah Gra­ce CINESTAR TV

09:00 Taj­na afe­ra 10:55 Dje­voj­ka iz Jer­seyja 12:50

Igra sud­bi­ne 14:35 Lu­da kuća 16:20 Lo­ve & Mer­cy 18:35 Pro­ro­čans­tva 20:45 Chef 22:20 Smrz­nu­ti 23:10 Nes­ta­le 01:35 Ma­čje oko, 1985, komedija, ho­ror, tri­ler, SAD

FOX CRI­ME

14:00 Navy CIS 15:00 Navy CIS 16:00 Sherlock i Wat­son 16:55 Ca­in 18:10 Bez tra­ga 19:05 Bez tra­ga 20:05 Bull 21:00 Eki­pa za oče­vid 22:00 Svje­dok op­tuž­be 23:00 Zlo­či­nač­ki umo­vi 23:55 Ca­in CINEMAX

07:40 Tran­zit 09:20 Hoc­he­la­ga, zem­lja du­ša 11:00 Di­ši nor­mal­no 12:40 Iz­vje­šta­ji o Sa­ri i Sa­le­emu 14:50 U pla­vom 16:30 Tran­zit 18:15 Za­gros 20:00 Gips 21:35 Le­de­ni čo­vjek 23:10 Uhva­ti­te ma­lo­ga 00:10 CIA u Ber­li­nu III

FOX LI­FE

14:45 Co­ugar Town 15:15 Ku­ći­ca iz sno­va 16:10 New Am­s­ter­dam 17:05 Uvod u ana­to­mi­ju 19:00 Sa­mo­hra­ni ro­di­te­lji 20:00 Cu­re bez lo­ve 21:00 Mi­li­jun ma­lih stva­ri 22:00 Ho­tel Grand 22:55 New Am­s­ter­dam 23:50 Uvod u ana­to­mi­ju

PICKBOX TV

13:35 Cr­ve­na kra­lji­ca 14:30 Si­va zo­na 15:15 Na duž­nos­ti 16:15 Ne pod­cje­njuj Jor­dan 17:00 Mary ubija ljude 17:45 Raj za da­me 18:25 Cr­ne udo­vi­ce 19:10 Na duž­nos­ti 20:15 Raj za da­me 21:00 Bap­tis­te 22:00 Wis­ting

TV 1000

06:55 Pu­nom sna­gom, cu­re: Sve ili ni­šta 08:30 Ja ću bu­dan sa­nja­ti 10:20 Os­ta­ni uz me­ne 11:50 Div­lja ri­je­ka 13:40 Bli­ski su­sre­ti tre­će vr­ste 15:50 EdTV 17:50 Umi­je­će la­ga­nja 19:30 Be­an... Film vr­hun­ske ka­tas­tro­fe 21:00 Mr. Be­an na praz­ni­ci­ma 22:25 Po­gled s ne­ba 23:50 Dje­voj­ke u ne­vo­lji

KI­NO TV

06:00 Sa­mo gle­daj 08:00 Do­vi­đe­nja Nje­mač­ka 10:00 Dva da­na, jed­na noć 12:00 Tajni ope­ra­tiv­ci 14:00 Da­ma s pu­škom i na­oča­la­ma 16:00 Odjed­nom 18:00 La­pon­ska krv 20:15 Noć u Pa­ri­zu 22:30 Os­tav­lje­ni da umru 00:05 Tre­nut­na smrt

FILM CINEMAX 23:10

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia

© PressReader. All rights reserved.