24sata - Cafe 24

FILMSKI PROGRAM

-

HBO

08:15 Hobit: Smaugova pustoš 10:55 Dnevne basne 12:20 Hollywood: Na snimanju XVIII, ep. 25 12:50 Cura iz doline 14:35 U lockdownu 16:35 Bill i Ted spašavaju svijet 18:10 Izvan igre 20:00 Oslo 22:05 Doktor Sleep 00:35 Cloverfiel­d 02:00 Ljupke kosti

HBO 2

06:00 Rocky 07:55 Rocky 2 09:55 Zaplešimo 11:45 Nicholas Nickleby 13:55

Rocky 3 15:30 Rocky 4 17:00 Charliejev­i anđeli 19:00 Wonder Woman 1984 21:30 Kingsman: Tajna služba 23:35 Crna dama izvodi skečeve II, ep. 4 00:05 Pregled proteklog tjedna s Johnom Oliverom VIII

HBO 3

12:00 Normalni ljudi 12:55 Godzilla 2: Kralj zvijeri 15:05 Vitez tame 17:35 Na terapiji 19:35 Roditeljsk­e muke II 20:00 Strike: Smrtonosno bijelo 21:00 Potomci III 21:45 Fargo IV 22:35 Sluškinjin­a priča IV 23:30 Čuvari

CINESTAR TV 1

08:00 Alpha i Omega 09:45 Gospodaric­a orlova 11:30 Mrzim Valentinov­o 13:15 Transporte­r 3 15:15 Čudo 17:20 Glas obitelji Bélier 19:20 Transporte­r: Nasljedstv­o 21:10 Sav novac svijeta 23:35 Dar 01:45 Otac i sin na neslužbeno­m putu

CINESTAR TV PREMIERE 1

08:00 November man 10:00 Male nevine laži 2 12:25 S tobom zauvijek 14:10 Velike oči 16:05 Još uvijek vjerujem 18:15 Zaljev Tišine 20:00 Ribarevi prijatelji 22:00 Bijesan 23:40 Bosch I 00:25 Bosch I 01:15 Bili smo vojnici

CINEMAX

07:35 Mirna zemlja, dobri ljudi 08:05 Gravitacij­a 09:40 Dobri Will Hunting 11:50 Prisluškiv­anje 13:45 Svađa 15:10 Pseći otok 16:55 Put do zrelosti 18:25 Gravitacij­a 20:00 Everest 22:00 Biciklist 23:40 Kum 2

CINEMAX 2

06:00 Bez publike 07:35 Sylvia 07:55 Život je pjesma 09:40 Linjak 11:20 Antigona 13:20 Male žene 15:20 Atlantis 17:10 Bez publike 18:45 Život je pjesma 20:30 Opsada u Ulici Liperti 21:55 Stvar navike 23:15 Bijeg iz Alcatraza 01:10 Besmrtnik

EPIC DRAMA

18:10 Detektiv Murdoch 18:50 Pustolovin­e Frankie Drake 19:35 Detektiv Murdoch 20:20 Pustolovin­e Frankie Drake 21:00 Suđenje Christine Keeler 22:00 Slike iz groba 22:45 Bijela princeza 23:40 Bludnice 00:35 Bludnice 01:20 Operacija Buffalo

TV 1000

07:50 Arthur 09:45

Jean de Florette 12:10 Oblačno s ćuftama 14:00 Alvin i vjeverice: Velika Alvintura 15:55 Igra pobjednika 18:35 21:00 Život na rubu 23:30 Klijent 02:00 Prijevara 03:25 Uhvatite Cartera 05:10 Igra pobjednika

PICKBOX TV

11:00 Tajna dvorišne rasprodaje: Kriva dok se ne dokaže suprotno 12:25 Kuća Juliusevih: Misterij Aurore Teagarden 13:50 Vjenčani prsten 15:15 Takav sam kakav sam 16:50 Lova do krova 18:25 Moćna Afrodita 20:00 Petlja smrti 21:50 Dnevnik s motocikla

KINO TV

06:00 Paklena noć 08:00 Sretan princ 10:00 Una 12:00 Hladni rat 14:00 Spotlight 16:10 Ubij svoje prijatelje 18:00 Bel Canto 20:15 Trautmann 22:15 Izgubljeni u Firenci 00:00 Ubojstvo svetog jelena 02:00 Bel Canto 04:00 Trautmann

 ??  ?? FILM CINEMAX
20:00
FILM CINEMAX 20:00

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia