24sata

Burić se smirio: Bila je to moja glupost...

HAJDUK - ISTRA 2-1 Dinamovac na posudbi Fintić donio je vodstvo Istri, Caktaš spasio s dva gola

-

Hajduk je na domaćem terenu bio bolji od Istre (2-1) nakon što su na poluvremen­u gubili 1-0. Pretpostav­ka je bila da je to zadnji susret trenera Burića, a poslije susreta po tom je pitanju bio neodređen.

- Mislim da im se nije svidjela moja izjava, jer to nisam ja. To se probudio dišpet u meni, to je takva glupost s moje strane. Bitno je da se pokaže poštovanje. Vani se poštovanje pokazuje stalno, a to ovdje nisam osjetio i to me smetalo - objasnio je Burić svoj istup prije susreta s Istrom. A moglo je za njega sve biti puno teže

-16

Rezultati 19. kola: Osijek - Slaven 3-2, Hajduk - Istra (2-1) Dinamo - Lokomotiva 1-0, Rijeka Varaždin 3-1, Gorica - Inter 1-1

12

12 da se na susretu nije ukazao Mijo Caktaš jer su Istrani dobro iskorištav­ali lošu realizacij­u Hajduka. Mogli su prvi povesti gosti, ali Perić Komšić pogodio je prečku glavom, da bi u 43. minuti Fintić zabio za vodstvo Istre na odmoru. U drugom dijelu Hajduk je bio mnogo bolji te je golovima Caktaša u 62. i 69. minuti jesenski dio sezone završio pobjedom i na drugom mjestu sa 35 bodova i poprilični­m zaostatkom za Dinamom (44) - Vidjet ću svoje igrače na večeri. Mojim igračima je uvijek doviđenja - rekao je Burić na pitanje napušta li Hajduk. (tg)