24sata

SESTRE JURKOVIĆ ŠESTE NA SP-U

MANDALINIĆ RAZBIO OLYMPIACOS OSMORICI U OSIJEKU ISTJEČE UGOVOR

-

Hrvatski rukometaš Stipe Mandalinić (30) oduševio je u velikom derbiju grčke lige, naš nekadašnji reprezenta­tivac je u pobjedi AEK-a nad Olympiacos­om (2522) zabio čak devet golova, bio nerješiva zagonetka za rukometaše tamošnjeg prvaka. (ht)

U finalnoj utrci dvojca bez kormilara na Svjetskom veslačkom prvenstvu u češkim Račicama, sestre Ivana i Josipa Jurković zauzele su šesto mjesto s vremenom 7:18.87 minuta. Posada Novog Zelanda osvojila je zlatnu medalju (7:03.76). (mg)

Osmorici igrača Osijeka ugovori istječu na ljeto. U tom su društvu Kleinhesil­er, Jugović, Leovac, Jurčević, Topčagić, Mance, Barri i Špoljarić. Osijek želi zadržati mađarskog veznjaka Laszla Kleinheisl­era (28), koji je u klub došao 2019. iz Astane. (mg)