FILMSKI PROGRAM
HBO
09:50 Sve je istina 11:35 Kauboj Bebop 13:30 Dvije karte za Mars 15:05 Lignja i kit 16:30 Kad pubertet udari 18:05 Visoka nota 20:00 Film 22:00 Režim, ep.4 23:00 Pustite ga 00:55 Bujica 02:35 Borat 2 04:15 Ljubav u Italiji
HBO 2
09:15 Ljudi u crnom 3 11:00 Sredina VI 11:45 Gran Turismo 14:00 Dounia i princeza od Alepa 15:15 Kralj Staten Islanda 17:30 Djeca su dobro 2 19:00 Gospođa Davis I 20:55 Desperado 22:40 Bez oduševljenja, molim XII 23:15 Sisu 00:45 Neovisni kandidat 02:30 Priča o Gabby Petito
FILM TV 1000
HBO 3
13:25 Wonder Woman 15:45 Liga pravde i RWBY: Superjunaci i lovci, 1. dio 17:05 Vitezovi zodijaka 19:00 Pravi detektiv: Zemlja tmine I 21:00 Istočni New York I 21:45 Na zadatku I 22:50 Svi stari noževi 00:35 Karantena 02:00 Istočni New York I 02:45 Na zadatku I
21:00
CINESTAR TV 1
09:25 Profesorica engleskog, komedija 11:10 Enderova igra, akcijski 13:15 Zaboravljeni princ, komedija 15:10 Red tails, akcijski 17:30 30 želja, komedija 19:25 Seinfeld
III 20:15 Posljednja bitka, akcijski 22:15 Njezinih pet minuta, kriminalistički 00:05 Bosch VII 00:50 Zli poručnik, kriminalistički
CINESTAR TV PREMIERE 1
09:50 Moj prijatelj je vampir, animirani 11:25 Prinčevi pustinje, pustolovni 13:25 Trinaest dana, drama 16:00 Kako dalje?, drama 18:05 Kuća magičnog sata, pustolovni
20:00 Na krilima časti, akcijski 22:25 Slomljeni grad, kriminalistički 00:20 Larryja Flynta za predsjednika
CINEMAX
07:50 Perje 09:40 Elysium 11:30 Grobarova žena 12:50 Monica 14:45 Aleluja 16:25 Perje 18:20 Lov na divljake 20:00 Odmazda 21:50 Isijavanje 00:10 Sparta 01:50 Ljeto pčela 02:15 Crno srce šume 04:05 Supreme NTM
CINEMAX 2
09:20 Mi smo živa bića 10:55 Matrix: Generacija 11:50 Kako dignuti naftovod u zrak 13:30 Reality 14:55 Božja stvorenja 16:35 Blue Jean 18:15 Vatromet 20:30 Hladnokrvno ubojstvo 22:45 Bonnie i Clyde 00:35 Divan dečko 02:25 Medusa Deluxe 04:05 Stella je zaljubljena
EPIC DRAMA
11:20 Gđica Marple 12:50
Detektiv Murdoch 13:35
Detektiv Murdoch 14:20
Detektiv Murdoch 15:00
Inspektor George Gently 16:30
Endeavour - Mladi Morse 18:00 Gđica Marple 19:30
Detektiv Murdoch 20:15 Detektiv Murdoch 21:00 Sisi 21:50 Pozornik 22:30 Domina 23:25 Tvornica lutaka 00:10 Babilon Berlin 01:00 Sisi 01:45 Pozornik 02:30 Detektiv Murdoch
TV 1000
07:05 Kung fu panda 08:50 Kung fu panda 2 10:40 Senna 12:40 Dok nas jackpot ne rastavi 14:35 Izvorni kod 16:25 Žestoki udar 18:50 Opsjednuta 21:00 München 00:15 Od sumraka do zore 02:15 Cloverfield 03:50 Mačak u čizmama 05:50 Pinocchio
PICKBOX TV
12:50 Poštanske zagonetke 13:35 Poirot 14:30 Lewis
16:10 Liječnička pogreška
17:00 Kako riješiti ubojstvo: Slučaj Helene Andersson 17:45 Poštanske zagonetke 18:30 Petorka 19:20 Pod sumnjom 20:10 Krajnji rok 21:00 Liječnička pogreška 21:50 U podzemlju Osla 22:40 Poštanske zagonetke 23:25 Krajnji rok 00:10 Lewis 01:45 Poirot
KINO TV
08:00 Izranjanje 10:00 Novosti s planete Mars 12:00 Marjorie Prime 14:00 Mali Joe 16:00 Heroj 18:05 Samo jedan put 20:15 Urotnik 22:15 Bez filtera