Klopp: Bili smo veći dio bolji, ali nakon remija je osjećaj loš

- Sport@vecernji.net

Sretan sam nakon pogotka. Loše smo igrali u prvom poluvremen­u, ali imali smo i snage i volje vratiti se i doći do boda - rekao je Rose Katarina Kušec Na prepunom White Hart Lane stadionu Tottenham i Liverpool odigrali su 1:1 u utakmici punoj ritma. Nakon dva gostovanja (pobjeda protiv Arsenala i poraz protiv Burnleya) redsi su stigli i do remija. Prvi pogodak postignut je u 43. minuti kada je Erik Lamela malo zakačio Firmina, a redsi su poveli iz tog pomalo dvojbenog jedanaeste­rca. S bijele točke siguran je bio James Milner. Napadao je Liverpool cijelo vrijeme nakon toga, nije im ni Tottanham ostao dužan, a golova bi bilo i više da spursi na vratima nisu imali sjajnog Michela Vorma. Uh... kakve je prilike branio u prvom poluvremen­u, a onda je loptu u mrežu pospremio Mane, ali pogodak nije priznat zbog zaleđa. I Matip je loptu poslao u gredu, ali lopta ponovno nije htjela u gol. Sve je to u 72. minuti kaznio Rose, s lijeve strane loptu je poslao u suprotni kut za izjednačen­je i tako poravnao rezultat na konačnih 1:1. Vukao je Liverpool igru i dalje, a na samom kraju utakmice imali su još nekoliko pokušaja. U 90. je pucao Wijnaldum, a sjajni Vorm i to je obranio. Bila je to izjednačen­a utakmica u kojoj je Dejan Lovren igrao cijeli susret u redovima gostiju. - Odigrali smo dobru gostujuću utakmicu protiv jakog protivnika. Pokazali smo da možemo biti dobri. No osjećaj trenutno nije briljantan, nedostajal­o nam je više mirnoće u završnici – izjavio je trener Liverpoola Jürgen Klopp. I jedini strijelac za Tottenham, Danny Rose, pohvalio je Vormove obrane. - U prvom poluvremen­u Michel Vorm je bio naš igrač utakmice, obranio je nekoliko sjajnih prilika, ali mislim da smo puno bolje igrali u drugom poluvremen­u – izjavio je Rose, koji je spursima na kraju donio jedan bod. Sljedeću utakmicu Tottenham igra 10. rujna u gostima kod Stokea, a Liverpool će biti domaćin Leicesteru.

??  ??
 ??  ??
 ??  ?? Jürgen Klopp Četiri boda od mogućih devet osvojili su nogometaši Liverpoola u prva tri kola