Antonio Bosec iznervirao gledatelje pa asistirao za slavlje Intera

- Damir Mrvec damir.mrvec@vecernji.net ZAGREB (dm)

Lokomotiva je s 2:1 slavila protiv Istre 1961. Za momčad s Kajzerice zabili su Rožman (10.) i Marić (35.). Roce je u 85. postavio konačan omjer Nogometaši Lokomotive i zaprešićko­g Intera upisali su važne pobjede u 12. kolu MaxTV Prve HNL. Još do prije nekoliko kola lokosi su bili posljednji na ljestvici, a onda je krenula serija dobrih rezultata. Momčad Tomislava Ivkovića upisala je jučer treću pobjedu u posljednje četiri utakmice. Ovoga puta lokosi su svladali pulsku Istru s 2:1 i sad momčad s Kajzerice već razmišlja o mjestu koje vodi u Europu. Protiv Istre u Kranjčević­evoj “lokosi” su odigrali vrlo dobru utakmicu, u kojoj su trijumf osigurali u prvom poluvremen­u kada su strijelci bili Rožman (10. minuta) i Marić (35. minuta). – S obzirom na veliki izostanak igrača prve momčadi, moram biti zadovoljan pobjedom po jako teškom travnjaku. Istra nam, osim postignuto­g pogotka, ništa konkretno tijekom utakmice nije napravila. Nadam se da će se većina igrača, kojih nije bilo protiv Istre, vratiti u sljedećem kolu kada gostujemo kod Osijeka – rekao je Tomislav Ivković, trener Lokomotive. U derbiju začelja zaprešićki Inter slomio je Cibaliju tek u završnici utakmice kada je jedini pogodak na utakmici postigao Jakov Puljić (76. minuta). A moglo je biti i obrnuto jer je samo nekoliko minuta prije Vlatko Šimunac bio u stopostotn­oj situaciji, ali je pucao visoko iznad vratiju. Inače, stotinjak gledatelja najviše je iznervirao domaći branič Antonio Bosec koji je svaku loptu krivo dodao. Ali, jednu je dodao dobro, Puljiću za pobjedonos­ni pogodak. Ovom pobjedom Inter sada ima čak sedam bodova više od Cibalije i osam od Splita koji danas igra protiv Hajduka.

??  ?? Bosec je asistirao Puljiću za važnu pobjedu protiv Cibalije (1:0)
Bosec je asistirao Puljiću za važnu pobjedu protiv Cibalije (1:0)