Hezonjinih deset koševa u porazu Orlanda od Portlanda

-

LeBron James postigao 48. “triple-double” učinak u karijeri i predvodio Cleveland do domaće pobjede nad Knicksima

Nakon All-Star stanke, igrači su se vratili na NBA parkete. Mario Hezonja (na slici) dobio je solidnu minutažu i vrlo dobro je iskoristio u porazu Magica od Trail Blazersa (103:112). Igrao je 25 minuta i postigao deset koševa, uz jedan skok, dvije asistencij­e i oduzetu loptu. Napokon mu je išao šut, aiu obrani igrao je dobro. U utakmici punoj preokreta Golden State Warriorsi svladali su na svom parketu Los Angeles Clipperse sa 123:113. Curry je s 35 koševa predvodio Warriorse, Kevin Durant dodao je 25 koševa, 15 skokova i sedam asistencij­a. DeMarcus Cousins nadao se boljem debiju u dresu New Orleans Pelicansa, koji su na domaćem parketu teško poraženi od Houston Rocketsa. Slavili su gosti pobjedu 129:99, a dvojac Cousins – Davis ubacio je više od polovice ukupnog broja koševa Pelicansa.