Nikola Kalinić ozlijedio leđa, Mario Pašalić opet spašavao Milan

- (žj)

Nikola Kalinić zamijenjen je na poluvremen­u. U 1:0 pobjedi nad Bolognom, naš napadač dobio je udarac u leđa. Nije mogao izdržati bol

Nakon Marka Pjace, ozlijeđen je još jedan naš nogometaš koji igra u Italiji! Nikola Kalinić odigrao je prvo poluvrijem­e u 1:0 pobjedi Fiorentine nad Bolognom, a u 46. minuti zamijenjen je zbog bolova u leđima nakon što je u 42. dobio jak udarac. Vrijedi istaknuti da je Hrvoje Milić asistirao Khoumi Babacaru za jedini pogodak na utakmici. Milan Badelj odigrao je cijeli susret za Fiorentinu. Mario Pašalić u 41. je minuti zabio pogodak za Milanovih 1:1 protiv Pescare, a Talijani su dosta prostora posvetili situaciji iz 12. minute. Milanov stoper Gabriel Paletta vraćao je loptu svom vrataru Donnarummi koji ju nije uspio iskontroli­rati. Naime, prošla mu je kroz noge i završila u mreži. S posebnim zanimanjem iščekivali su Talijani derbi Napolija i Juventusa (1:1). Dolazak Gonzala Higuaina u Napulj očekivano je razbjesnio navijače domaće momčadi. Ohladio ih je Sami Khedira golom u sedmoj minuti. Zanimljivo, deveti je to pogodak koji je Juve ove sezone zabio u prvih deset minuta. Niti jedna momčad nije zabijala više ove sezone u Italiji, kada je riječ o otvaranjim­a utakmica. Konačan rezultat u 60. je postavio Hamšik. Mandžukić je odigrao cijeli susret za Juve, dok je Strinić igrao do 71. za Napoli. A Marko Rog igrao je od 76. minute za Napoli.

?? REUTERS ?? Mario Pašalić protiv Pescare je zabio svoj treći gol u 22 prvenstven­a nastupa za Milan
REUTERS Mario Pašalić protiv Pescare je zabio svoj treći gol u 22 prvenstven­a nastupa za Milan