Pogledajte semafor

-

NOGOMET

Engleska liga, 2. kolo: Nottingham – West Ham 1:0, Chelsea – Tottenham (Perišić ušao u 76, minuti i asistirao kod drugog pogotka) 2:2; španjolska

liga, 1. kolo: Cadiz – Sociedad 0:1, Valencia – Girona 1:0, Almeria Real (Modrić ušao u 46. minuti) 1:2;

njemačka liga, 2. kolo: Mainz – Union 0:0, Bayern (Stanišić nije igrao) – Wolfsburg (trener Kovač, Brekalo ušao u 83. minuti) 2:0; talijanska

liga, 1. kolo: Fiorentina – Cremonese 3:2, Lazio – Bologna 2:1, Salernitan­a – Roma 0:1, Spezia – Empoli 1:0;

francuska liga, 2. kolo: Ajaccio – Lens 0:0, Auxerre – Angers 2:2, Reims – Clermont Foot 2:4, Troyes – Toulouse 0:3 Nice – Strasbourg 1:1, Brest – Marseille (trener Tudor, Ćaleta Car nije ulazio) 1:1

KOŠARKA

EP do 16 godina, dječaci, skupina B, 3. kolo: Hrvatska – Danska 86:59

ODBOJKA

Kvalifikac­ije za EP, skupina E, 4. kolo: Norveška – Hrvatska (Šestan 24) 0:3 RUKOMET Europsko prvenstvo do 18 godina, muški, za peto mjesto: Hrvatska – Danska 28:26; SEHA Gazprom liga, četvrtfina­le: Tatran – Veszprem (Štrlek 1) 25:35 BOKS Europsko kadetsko prvenstvo,

Turska: Valeria Šetko, mlada boksačica iz Münchena,osigurala je najmanje brončanu medalju. U četvrtfina­lu je kategorije do 54 kg pobijedila Azerbajdža­nku Huseynovu. TENIS WTA turnir, Cincinnati, kvalifikac­ije,

2. kolo: Vekić (Hrv) – Bouzkova (Češka) 1:6, 4:6, Martić - Kalinina (Ukr) 7:6, 4:6, 1:6 PLIVANJE

Europsko prvenstvo, Rim: Ana Blažević (19) osvojila je 12. mjesto na 200 m prsno. Isplivala je ovu dionicu za 2:27.29 što je novi hrvatski rekord. Amina Kajtaz je na 100 leptir jedina od 25 plivačica u kvalifikac­ijama bila diskvalifi­cirana

VATERPOLO

Svjetsko prvenstvo do 18 godina, 4. kolo: Hrvatska – Mađarska 4:9. •

?? ?? ANA BLAŽEVIĆ sjajan uspjeh, osvojila je 12. mjesto na EP-u u Rimu, na 200 m prsno