FUTBOLDA “SEL FELAKETi” DEĞiŞiKLiĞi

Havadis Gazetesi - - SPOR -

MAÇLAR YARINA ALINDI:

KTFF, futbolda alt yaş grupları olan U21 Süper Lig, U21 1.Lig ve U17 Ligi'ndeki tüm maçları ertelerken A Takım seviyesinde K-Pet Süper Lig, K-Pet 1. Lig ve BTM 1.Ligi'nde ise sentetik sahalarda oynanacak maçlar hariç, tüm karşılaşmaları yarına aldı. Süper Lig'deki Türk OcağıEsentepe mücadelesi ise daha önce açıklandığı gibi 10 Aralık Pazartesi günü oynanacak

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ülkede yaşanan sel felaketi ve etkisi halen devam eden yağışlar sebebiyle maç programları ile ilgili değişiklik kararı aldı.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ile Spor Dairesi Müdürü Alkan Değirmencioğlu arasında yapılan görüşmeler sonucunda sentetik sahalarda oynanacak maçlar hariç, tüm karşılaşmalar yarına alındı.

KTFF ayrıca U21 Süper Lig, U21 1.Lig ve U17 Ligi maçlarını da erteleme kararı aldı.

Bugün sentetikte

4 maç var

Değişen programa göre futbolda bugün sentetik sahalarda 4 karşılaşma oynanacak.

K-Pet 1.Lig'de Akova Eray Vudalı Stadı'nda Akova Vuda ile Ozanköy karşılaşacak.

BTM 1. Lig Kırmızı Grup'ta Dörtyol Sahası'nda Vadili ile Dipkarpaz, Balıkesir Stadı'nda GaziköyGörneç ve

BTM 1. Lig Beyaz Grup'ta da Lefkoşa Ortaköy Sahası'nda Ortaköy ile Zümrütköy karşı karşıya gelecek

Yarınki yoğun mesai akşama kadar sürecek

Ülkemizde yaşanan sel felaketi sonrasında maçların ertelenmesinden dolayı yarın futbolda yoğun bir gün yaşanacak.

Ülke futbolunda yarın KPet Süper Lig ve K-Pet 1 Lig'de 7'şer, BTM 1. Ligi'nde ise 5 olmak üzere A Takım seviyesinde toplam 19 karşılaşma yapılacak.

Süper Lig'deki 7 maçın 6'sı gündüz oynanırken dün

YARINKİ YOĞUN MESAİ AKŞAMA KADAR SÜRECEK:

Ülkemizde yaşanan sel felaketi sonrasında maçların ertelenmesinden dolayı yarın futbolda yoğun bir gün yaşanacak. Ülke futbolunda yarın KPet Süper Lig ve K-Pet 1 Lig'de 7'şer, BTM 1. Ligi'nde ise 5 olmak üzere A Takım seviyesinde toplam 19 karşılaşma yapılacak. Süper Lig'deki 7 maçın 6'sı gündüz oynanırken dün akşam oynanması gereken Lefke-Gönyeli karşılaşması yarın akşam oynanacak akşam oynanması gereken Lefke-Gönyeli karşılaşması yarın akşam oynanacak.

MTG'nin cezasından dolayı maç İskele'ye alındı

KTFF, Disiplin Kurulu'nun DTB-MTG maçında yaşanan olayların ardından sarı yeşillilere vermiş olduğu 1 maç saha kapatma cezasından dolayı MTG-BÜY maçının da sahası değişti.

Daha önce Mağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı'nda oynanacağı açıklanan MTGBÜY karşılaşması cezadan dolayı İskele Cumhuriyet Stadı'na alındı Süper Lig'de perde pazartesi kapanacak

Futbolumuzun en üst liginin 12. haftasında yarın oynanacak 7 maçın ardından hafta 10 Aralık Pazartesi günü yapılacak Türk Ocağı-Esentepe mücadelesi ile tamamlanacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.