Yıldız Falınız

Havadis Gazetesi - - NEWS -

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Yeni yılın ilk gününü ailenizle birlikte geçirmek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızda geçmişe ait konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Babanızla ilgili konularda daha yapıcı olmaya çalışabilirsiniz. Emlak işlerini daha iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan - 20 Mayıs

Eğitimle ilgili konularda sıkışıklık hissedebilirsiniz. Zihinsel yorgunluğunuzu gidermek için çalışmalar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Sevdiklerinizle kısa yolculuklar yapmak sizi rahatlatabilir.

İKİZLER 21 Mayıs - 20 Haziran

Beklediğiniz işlerinizde tamamlanmalar söz konusu. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni kaynak arayışı içinde olabilirsiniz. Gündelik işlerinizde daha göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Düzeltmeniz gereken konulara yönelebilirsiniz.

YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz

Yeni yılın ilk gününde kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkileriniz konusunda hassas bir gündesiniz. Ev hayatınızdaki olaylar sizi endişeli yapabilir. Beslenme konusuna dikkat etmelisiniz.

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Yeni yılın ilk gününde kendinizi biraz dağılmış hissedebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Başkalarını anlamaya yönelik tutum izlemelisiniz. Evinizde düzenlemeniz gereken konulara yönelebilirsiniz.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül

İlişkilerinizde bazı konuların farkına varabilirsiniz. Düzenlemeniz gereken konular gündeme gelebilir. Gün içinde kafanızı dağıtmak için sosyal konularla ilgilenmek size iyi gelecek. İlgilendiğiniz konularla ilgili eğitimler alabilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.