Yıldız Falınız

Havadis Gazetesi - - NEWS -

TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim

Yeni yılın ilk gününde hedeflerinizi düşünmek sizi motive edebilir. Ailevi konularla da göz önünde olacağınız bir gündesiniz. Geleceğinizle ilgili konularda mücadele verebilirsiniz. Gün içinde en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz.

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım

Yeni yılın ilk gününde yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. Eğitim almak istediğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Akademik konulardaki işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

YAY 23 Kasım - 21 Aralık

Yeni yılın ilk gününde biraz rahatlamak için uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda biraz yorgun hissedebilirsiniz. Finansal işlerinizde değişiklikler gündeme gelebilir. Borç alacak işleri ile uğraşabilirsiniz. İşlerinizde riskli işlerde karar almanız gerekebilir.

OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak

Yeni yılın ilk gününde ikili ilişkilerinizde kendinizi ifade edebilmek önemli olabilir. Eksiklerinizi gidermek için zaman yaratabilirsiniz. Gün içinde ortaklı konularla da ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde alacağınız sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir.

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Yeni yılın ilk gününde ev işlerinizi toparlamak eksiklerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili konularda hazırlık yapmanız gerekebilir. Sağlık konularında daha titiz olmanızda fayda var. Hedeflerinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz.

BALIK 19 Şubat - 20 Mart

Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. İlişkiniz ile ilgili konular sizi biraz zorlayabilir. Gündelik hayatınızda düzeltmeniz gereken konulara daha fazla yönelebilirsiniz. Eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Gün içinde keyif aldığınız konularda göz önünde olabilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.