“Karar vermek zor”

Yenicami 2.devre hazırlıkları çerçevesinde gerçekleştirdiği 3 günlük kamp çalışmasını tamamladı

Havadis Gazetesi - - NEWS - Mete OĞUZ

AMINOU MU, MEDRANO MU?:

Devecioğlu, Türk Ocağı ile dün oynadıkları hazırlık maçında 45’er dakika süre verip denediği Aminou ve Medrano arasında seçim yapmakta zorlandığını dile getirdi

K-Pet Süper Lig’in en büyük şampiyonluk adaylarından 2.sıradaki Yenicami kamp çalışmalarını tamamladı.

2.devre hazırlıklarını sürdüren Kartal, Salamis Bay Conti Resort Hotel’de gerçekleştirdikleri 3 günlük kampı dün tamamladı.

Kampın son gününde Türk Ocağı ile oynadıkları maçtan 1-1 berabere ayrılan Yenicami tenik patronu Sedat Devecioğlu Havadise konuştu.

Devecioğlu, 3 günlük kampın verimli geçtiğini ve takımın havasının iyi olduğuna vurgu yaparken 2 yabancı futbolcuyu da deneme fırsatı bulduklarını söyledi.

Salamis Bay Conti Resort Hotel’de yaptıkları 3 günlük kamp süresince orta sahada görev alacak olan Muhammed İbrahim Aminou ve Tamen Medrano’yu denediğini ve ikisinden de son derece memnun kaldığını dile getiren başarılı teknik direktör Devecioğlu şöyle devam etti: “Dün oynadığımız Türk Ocağı maçında, her iki oyuncuya da 45’er dakika süre verdim.

Ben ve teknik heyetteki arkadaşlarım oyuncuların performansından çok etkilendik.

Şu an hangisini tutup hangisini göndereceğim konusunda kararsızız.” Devecioğlu, Takımın genel performansından ve oyuncuların kamp boyunca istekli oluşu ve birlik içerisinde hareket etmelerinden memnun kaldığını da sözlerine ekledi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.