Mesaj Kutusu

Kıbrıs Postası - - Yorum -

Sayın Kemal DÜRÜST, UBP dışında bir partiyle dirsek temasında olduğunuz ve yapılan görüşmelerden sonra bu partiye transfer olacağınız yönünde söylentiler yapılmaya başlandı. Yıllardır hizmet ettiğiniz partiye veda ederken birden fazla düşündünüz değil mi?

Sayın Koral BOZKURT, uyuşturucu suçundan tutuklanan eski bir polisin sizin çalışanınız olduğu yönünde mesajlar almaya başladık. Eğer doğruysa demek ki bundan böyle istihdam yaparken çok da hassa olmanız gerekiyor demektir! Zira bu tür olaylar itibarınızı da zedeleyebilir!

Sayın Ersin TATAR, siz partinizde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin gündem olmadığını söyledikçe aday adayları da bunun tam tersini söylemeye başladı. Acaba diyoruz parti içi disiplinde bir sorun mu yaşanmaya başladı!

Sayın Ahmet HÜDAOĞLU, 39 günlük faturalar vatandaşı çileden çıkarmaya yetti de arttı bile. Bu arada yapılan açıklamadan da kimse tatmin olmamış görünüyor ki tepkilerin ardı arkası kesilmiyor!

Sayın Cemal ÖZYİĞİT, hane halkı yardım kaleminden alınan paraların engelli insanlarımız adına kullandığınızı açıklamanız umarız diğer partilere de bir örnek teşkil eder. Zira şimdilik ses seda çıkaran bir ikinci parti lideri olmadı!

Sayın Turgay DENİZ, DPÖ verileri konusunda hiç araştırma gereği duymadan açıklama ile bu kurumun kamuoyunun önünde sanki de itibarsızlaştırdığınız gibi geldi bize! Bu konuda bir düzeltme açıklamanız bekleniyor!

Sayın Tolga ATAKAN, 20 bin civarında Karadeniz kökenli vatandaşımız Trabzon’a direk uçuşların ne zaman başlatılacağını soran mesajlar göndermeye başladı. Çok yakında bu konuda bir de makamınıza ziyaret gerçekleştireceklermiş, haberiniz olsun istedik!

Sayın Tufan ERHÜRMAN, Türkiye’de muhatap nihayet belirlendi ve o da Cumhurbaşkanı Erdoğan oldu. Bu gelişmeden sonra artık ortakları alıp bir Ankara ziyareti gerçekleştirmeniz bekleniyor, fazla gecikmeyin deriz!

Sayın Aktaç ATAİ, sizde para isteyen bir kişine bu isteğini yerine getirmeyince bıçak çektiğini ama kendisini bundan fazlasıyla pişman ettiğinizi duyduk. Büyük geçmiş olsun, demek ki siz değilmişsiniz değil mi?

Sayın Mehmet HARMANCI, pazarcı arkadaşlar Lefkoşa’ya ne zaman çağdaş bir pazar yerinin yapılacağını sormaya başladılar. Zira yağmurlar etkili olunca hem kendileri hem de vatandaş terminal içinde rezil rüsva oluyorlar!

Sayın Ercan POYRAZ, çam kese böceği ihalesi ve ilaçlama konusunda duyarlılık gösterip açıklama yaptığınız için hassasiyetinizden ötürü teşekkür ederiz. Burada bizim için önemli olan sadece devletin kaynaklarının boyuna heba edilmemesidir. Başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz…

Sayın Şener ELCİL, artık sadece devlet okullarına değil özel okullara da birtakım ziyaretler gerçekleştirdiğiniz propaganda yaptığınız gözleniyormuş. Hele de devlet öğretmenlerinin 8 bin TL maaş aldıklarını söylemenize özelde çalışanlar fena halde bozuluyormuş bilesiniz!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.