Dnes Prague Edition

Frankovka rosé 2017

-

Cuvée pod marketingo­vou značkou hrušovansk­ého Emina zámečku má vonět po červeném ovoci se smetanovým­i tóny. V chuti je bohaté a harmonické.

Jak chutnalo porotcům:

Pod informace z viněty by se podepsali i porotci. Pěkně se otevíralo ve vůni i chuti. Víno je šťavnaté s plnou chutí, voní po ovoci a zaujala i barva.

Krásné harmonické víno, kterému sluší zlatá medaile.

85,2

jakostní odrůdové, suché výrobce Chateau Bzenec podoblast slovácká obec/trať neuvedeno alkohol 12,0 % obch. řetězec Albert cena 89,90 Kč Co o víně víme: Viniční statek Chateau Bzenec uvedl na trh rosé s lososovou barvou, aroma kompotu z malin a chutí po jahodách či višních ve smetaně.

Komplexní harmonické víno, s překvapivo­u vůní ovoce až do citrusů. Na své roky je stále v kondici, ale již na hranici zralosti.

Své rosé vinař Petr Bunža vybarvil do jemně malinové, ve vůni by měl konzument ucítit třesně a na konci kyselinku se zbytkovým cukrem.

Není to typické rosé, svěží a radostné, ale je to příjemné víno s decentní vůní. Je v něm cítit lehká vanilka, dřevěné tóny se tu mísí se slanou minerální chutí.

Těžší víno založené na zbytkovém cukru.

 ??  ?? Jak chutnalo porotcům:
Jak chutnalo porotcům:
 ??  ?? Jak chutnalo porotcům:
Jak chutnalo porotcům:
 ??  ??

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic