Lukáš Frydrych: Dokonalý přehled je základem úspěchu

Ekonom - - EDITORIAL -

Technologie zajímají Lukáše Frydrycha především v autech. Zakládá si na vysoké kvalitě zpracování a spolehlivosti. „Z toho důvodu preferuji německé výrobce a auta vždy volím v plné výbavě,“líčí majitel společnosti Edox reality a dodává, že nejen při cestě do práce s oblibou využívá všechny vychytávky svého BMW 1 – head up display, tedy promítání údajů z palubní desky na čelní sklo, panoramatickou střechu, otevírání kufru nohou i kvalitní audio systém. „Vždy říkám, že u aut je to stejné jako v byznysu – platí, co zaplatíš, to dostaneš.“

Technologie vnímá jako nedílnou součást moderního života, ale snaží se, aby jeho vlastní život ovlivňovaly co nejméně, a rád se vrací k tradičním předmětům: v jeho tašce proto nikdy nechybí sluneční brýle Ray-Ban 2 apapírový diář FranklinCovey 3 , na který osobně spoléhá už deset let.

„Není to jen běžný tištěný diář, ale sofistikovaný plánovač v papírové podobě sestavený na základě studia života úspěšných lidí,“vysvětluje. Diář mu pomáhá při plánování aktivit i plnění osobních a pracovních cílů. Dostatečný přehled a dokonalý časový management Frydrych považuje za základ úspěchu.

Pro vyřizování e-mailů, telefonátů s pracovníky a dodavateli i internetbanking používá Lukáš Frydrych iPhone 4 . Když je potřeba větší display, sáhne po iPadu 5 . Jeho zápěstí zase zdobí designové švýcarské hodinky Victorinox I.N.O.X. Pro Diver 6 . „Nejenže vím, kolik je hodin. Líbí se mi také jejich antireflexní safírové sklíčko a praktická vodotěsnost až do 200 metrů,“pochvaluje si.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.