Lidové noviny

Ať barvy neblednou

-

A i tady vkus nakonec prohrává. Chanelovsk­y střižené sáčko je klasika. Zdobí jej pruh látky se safari vzorem, který je pro tuto sezonu (bohužel) příznačný. Kdyby tím „tunění“outfitu skončilo, fajn. Přidává se ale ještě obří ozdobná brož a pro paní Livii tak typický šál přes jedno rameno. Až to působí jako nějaký africký kroj. Nejen pomyslnou korunu tomu nasazuje pruh látky ve vlasech, který by seděl spíše biomatce… a to je snad falešný, falešný levičácký postoj, ne?

Čekstajlu nejde o to posmívat se paní Livii. Ale víme, že to umí o mnoho lépe. V Karlových Varech vynesla střihově střízlivou rumělkovou róbu, která jí minimálně deset let na věku ubrala. Volební model jí naopak nelichotiv­ě na věku přidává.

A co z toho plyne? To, že vám je 60 nebo 70 plus, neznamená, že barvy vašeho oblečení musejí vyblednout do nenápadnýc­h odstínů. Ne, nemáte vypadat jako pestrobare­vný papoušek – to nechte mladým a rozjíveným. Ale jeden výrazný barevný prvek vás rozsvítí a život s vráskami bude veselejší.

 ?? Nenápadný, až nudný základ svého volebního outfitu oživovala Livia Klausová hravými prvky tak mocně, až z toho vyšel překombino­vaný nelichotiv­ý výsledek. Ono ani pan manžel ve filcovém saku to vsazenou vestou moc nevychytal. FOTO MAFRA – FRANTIŠEK VLČEK A ?? Stáří nudí?
Nenápadný, až nudný základ svého volebního outfitu oživovala Livia Klausová hravými prvky tak mocně, až z toho vyšel překombino­vaný nelichotiv­ý výsledek. Ono ani pan manžel ve filcovém saku to vsazenou vestou moc nevychytal. FOTO MAFRA – FRANTIŠEK VLČEK A Stáří nudí?

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic