Trable velkých žen

Lidove noviny - - Seriál Ln -

tovní star je celkem pochopitelná. Sama si na módě ujíždí a s výrobci sportovního oblečení se pravidelně domlouvá na tom, že její výbava je speciální a nebude jen tak k dostání. Mimo antuku či trávník miluje luxusní kousky a jen její snubní a zásnubní prsten (které do sebe zapadají) mají cenu milionů. Její vkus je rozkolísaný. Někdy příliš kolotočový, jindy uměřený.

ČEKSTAJL

modely, které by jim slušely. Běžně s nimi tak nějakmódní průmysl nepočítá. A tak se snaží naroubovat na konfekci, která z nich ovšem dělá dost často holčičky, jež se narvaly do šatů po menší sestřenici.

Doprovodným efektem bývá, že se tyto ženy necítí úplně jisté v kramflecích (také je často raději nenosí, aby ještě více nevyčnívaly). Snaží se malinko nahrbit, aby se „smrskly“a ošívají se. Pak jakkoli povedený model nevyzní dobře.

Proto si Čekstajl Sereny Williamsové cení. S jejím vkusem povětšinou nesouzní (byť i výjimky najde). Ale to, že zas a znovu ukazuje, že i ty více narostlé si mohou a mají s módou hrát, je na potlesk.

A někdy se to vážně povede. Jako třeba model, který zvolila na svatbu své kamarádky Meghan Markleové s princem Harrym. V pudrově růžovém pouzdru šatů s efektem falešného zavinování na boku, s patřičným kloboučkem a na vysokém podpatku vypadala i tato robustnější sportovkyně kouzelně. Trochu navíc byl příliš brutální šperk, ale budiž. Chce to jen se nebát, že budete vidět.

Autor je redaktorem Seznam TV

ADAM JUNEK

Serena Williamsová při návratu na kurty znovu ukázala, že se rozhodně z módního hlediska ničeho nebojí. Nasoukala se do overalu, který zdůraznil její robustní svalovinu. Vedle je v modelu, který zvolila na svatbu své kamarádky Meghan Marklové s princem Ha

Na tenis v neoprenu.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.