Lidové noviny

Plzeň padla i v Teplicích

-

TEPLICE/PRAHA Fotbalisté Plzně v předehrávc­e 25. kola první ligy prohráli 1:2 v Teplicích a po debaklu 0:4 na Spartě nebodovali podruhé za sebou, což se jim v nejvyšší soutěži stalo naposledy před třemi lety. Obhájce titulu může na druhém místě tabulky nabrat už devítibodo­vou ztrátu na vedoucí Slavii, která hraje v neděli v Příbrami. O výhře Teplic rozhodli v první půli brankami Hora s Moulisem, po změně stran z velkého tlaku jen snížil Patrik Hrošovský, v závěru Grigar vychytal v tutovce Pernicu.

Trenéru Strakovi se nevyvedla premiéra na lavičce Karviné, která prohrála na hřišti Dukly 1:2 a klesla na poslední místo o dva body za pražského soupeře. Už v úvodních pěti minutách se na Julisce trefili domácí Djuranovič z penalty a kapitán Miloševič, do přestávky snížil Wágner. čtk