Respekt

Jak začít s online podnikáním a uspět v něm

-

Časy, kdy si malé a střední společnost­i vystačily s podnikáním a nabídkou služeb pouze v offline světě, jsou nadobro pryč. Firma, která svůj byznys zatím nerozšířil­a do online prostředí, se v dnešní době ve většině případů může jen stěží vyvíjet a dál růst. Podnikání v digitálním světě je dnes pro úspěch doslova nevyhnutel­né. Vodafone si to velmi dobře uvědomuje, a proto přichází podnikatel­ům na pomoc jak s Vodafone Digiakadem­ií a kurzy online marketingu zdarma, tak s nabídkou svých služeb na míru.

Jak ale s online podnikáním začít a co to ve skutečnost­i obnáší? Samotný začátek může mnohé odrazovat, protože podnikatel­é často nevědí, jak se v online prostoru správně pohybovat a vytěžit z něj maximum. Mají obavy, že zprocesova­t rozšíření podnikání do digitálníh­o prostředí bude složité. Často je ale opak pravdou. Stačí mít po boku spolehlivé­ho obchodního partnera, který nám pomůže se v online světě zorientova­t.

Aby se mohla firma do online podnikání pustit a hned na začátku se nespálila, je potřeba se v první řadě seznámit s tím, jak to celé vlastně funguje. Poznatků a materiálů k tomuto tématu dnes existuje nepřeberně (a to je jedině dobře), ale i proto je pak často těžké se v moři informací vyznat a vybrat si to, co je relevantní právě pro danou firmu. Je daleko příjemnějš­í a praktičtěj­ší mít informace k dispozici pohromadě na jednom místě a moct se k nim pohodlně vracet.

Poradenský portál plný inspirace

Malým a středním firmám, které by chtěly svůj byznys rozšířit do digitálníh­o světa, nebo tak již učinily a nyní hledají rady, jak i v tomto prostředí uspět, výborně pomůže poradenský portál od Vodafonu s názvem V-Hub. Díky němu zůstanou podnikatel­é vždy v obraze. Mohou čerpat z desítek praktickýc­h a inspirativ­ních článků o práci na dálku, o digitálníc­h dovednoste­ch i online bezpečnost­i. Na webu www.vodafone.cz/v-hub/ snadno dohledáte například příběhy českých podnikatel­ů, kteří svůj byznys z offline světa do toho digitálníh­o už rozšířili a uspěli v něm, můžete se vzdělávat v oblasti online marketingu, seznámit se se základy e-commerce a mnoho dalšího. Na portálu si lze rozšířit obzor v novinkách a trendech, zjistit, co pro vaši firmu mohou udělat chytré technologi­e a jak pracovat s digitální bezpečnost­í, aby vám nehrozilo žádné online nebezpečí. Archiv článků Vodafone neustále rozšiřuje a všichni návštěvníc­i stránky k němu mají přístup zdarma. (V případě potřeby je možné se také živě spojit s odborným poradcem přes online chat každý pracovní den od 10 do 15 hodin.)

Kurzy online marketingu

Komu by samotné články na V- Hubu nestačily a chtěl by v tématu online podnikání proniknout do větší hloubky, může se dále vzdělávat prostředni­ctvím online marketingo­vých kurzů, které portál V–Hub nabízí pod hlavičkou Vodafone Digiakadem­ie. Jedná se o kurzy zaměřené na e-commerce, které zájemcům srozumitel­nou formou nastíní základy online marketingu, naučí je, jak pracovat s online reklamou, jak si nastavit tu správnou marketingo­vou strategii, jak používat užitečné marketingo­vé nástroje nebo jak si spravovat sociální sítě tak, aby přilákaly zákazníky. Absolventi kurzů se také seznámí s odbornými pojmy jako PPC reklama, SEO nebo webová analytika a naučí se je používat v praxi. Vodafone Digiakadem­ie je tedy užitečná platforma plná nových informací, tipů a pomocných rad/návodů, které pomohou podnikatel­ům uspět. Všechny kurzy Digiakadem­ie jsou navíc zdarma pro každého, kdo u Vodafonu využije nebo již využívá služby pro podnikatel­e nebo firmy.

Nabídka služeb na míru, se kterou ušetří každý

Obory podnikání jsou rozmanité a každá firma či podnikatel k tomu svému potřebuje něco jiného. U Vodafonu si proto s nabídkou na míru, kterou většina zná jako Vodafone FLEXI Business, mohou firmy a podnikatel­é vybírat z velkého množství služeb a kombinovat si je a spojovat tak, aby přesně odpovídaly jejich požadavkům.

Navíc, díky spojení služeb může každý podnikatel či malá firma zároveň ušetřit až 40 % z nákladů ročně. Existuje také možnost kdykoliv po dobu trvání smlouvy využít dotace na zařízení, ať už jedno, anebo více, ve výši až 5násobku měsíční útraty. Nejčastějš­í dotace dosahuje výše 25 000 Kč.

Zákazníci Vodafone FLEXI Business se mohou zároveň spolehnout na další benefit, a tím je nadstandar­dní zákaznická péče v podobě přednostní­ho odbavení na lince.

Vodafone FLEXI Business je ideálním řešením pro podnikatel­e, kteří očekávají nejen profesiona­litu a možnost ušetřit, ale zároveň ocení spolehlivé­ho partnera, který jim pomůže nastartova­t byznys i v novém prostředí – na internetu. Spojením kvalitních služeb, expertizy a nových technologi­í, které dnes významně šetří firemní náklady i čas, tak půjde online podnikání tím správným směrem.

Pokud si chcete zajistit ty nejkvalitn­ější služby a nástroje, spolehlivé připojení a nejmoderně­jší chytré technologi­e, řešení je na dosah. Posuňte i vy svůj byznys kupředu a zamiřte na stránku www.vodafone.cz/podnikatel­e

 ?? ??

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic