Blikk

Nyerő csere volt Szoboszlai Dominik

-

LIPCSE — A német élvonalbel­i labdarúgó-bajnokság 7. fordulójáb­an az RB Leipzig hazai pályán 3-0ra nyert a Bochum ellen. A lipcsei alakulatná­l ezúttal is Gulácsi Péter védett a kapuban, viszont nem lépett pályára a magyar válogatott hátvéd,

Willi Orbán betegség miatt, és csak a kispadon kapott helyet Szoboszlai Dominik. A 20 éves középpályá­s a 69. percben állt be a portugál csatárral, André Silvával együtt 0-0-s állásnál. Egy perccel később ők ketten váltak főszereplő­vé, a magyar játékos szögletébő­l Silva fejesével megszerezt­e a vezetést a Lipcse. Pár perc múlva Nkunku lőtt még két gólt és alakította ki a végeredmén­yt. Szoboszlai­ék a bajnokság hetedik helyén állnak.

?? ?? Vezér
Vezér Szoboszlai a Bochum elleni meccset a kispadon kezdte, de miután beállt, csapata 3 gólt is szerzett