Blikk

Amerikaiak vásárolják meg a Lyon fociklubjá­t

-

LYON — A L’Équipe szerint amerikai kézbe kerülhet a Lyon futballcsa­pat részvényei­nek jelentős része. Jean-Michel Aulas, a patinás francia klub elnöke nem cáfolta az információ­t, de egyértelmű­vé tette: továbbra is ő marad a főnök.

BOSTON — Stephen Curry hiába szerzett 31 pontot, csapata, a Golden State Warriors vereséget szenvedett az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) döntőjének harmadik mérkőzésén. A Boston Celtics 116-100ra győzte le Curry együttesét, így 2-1-es előnyre tett szert az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

A Golden State Warriors szurkolóit a vereség mellett az is elszomorít­hatta, hogy a negyedik negyedben Curry bal lába megsérült. Kérdés, a sztár játszhat-e a finálé negyedik meccsén.