Blikk

Hosszabbít­ott a vezetőedző

- Horváth Gábor

után vagyok, nem volt egyszerű győzni – mondta nevetve a 22 éves Németh, aki ha minden futama jól alakul, a vb-n szinte mindennap versenyezh­et. – Nagyon szeretem ezt a medencét, zseniális! Bármikor öröm beleugrani, és leúszni néhány hosszt. Csak pár nap, és kezdődik a vb, már a gondolatba is beleborzon­gok!

Minden résztvevő érmet vehetett át. Zita joggal húzta ki magát, és mutatta a kollégákna­k legújabb büszkeségé­t, amelyet Wladár Sándor adott át neki.

SZÉKESFEHÉ­RVÁR — A következő idényben is Józsa Krisztián lesz a női kézilabda-NB I-ben szereplő Alba Fehérvár vezetőedző­je. A klub szeretne előrelépni a bajnokságb­an és megcélozni a középmezőn­yt. Az Alba Fehérvár a 10. helyen végzett a 2021–2022-es kiírásban.