Koller vezet tizennéggyel, aztán jön Károly B. és Kónya D.

Uj Dunantuli Naplo - - SPORT -

Bár kétségtelen, nagyon veszélyes az ellenfél kapujára, nem Kónya Dávid a PMFC legeredményesebb játékosa ebben a szezonban – már ami a gólszerzést illeti. A legtöbbször eddig Koller Krisztián talált be, immár tizennégyszer ünnepelhetett, ami kiváló teljesítmény, főleg azért, mert rendszerint a középpályán kap helyet. A második helyen a balszélső, Károly Bálint található, akinek kiváló a rúgótechnikája, érdemes rábízni a szabadrúgásokat: 11 gólnál tart. A harmadik helyen következik Kónya Dávid, aki eddig hétszer köszönt be, úgy látszik, nagyon figyelnek rá a védők, ám az is igaz, hogy sokszor az előkészítésben jeleskedik, ő löveti a gólokat a társakkal. A negyedik Bodor Márkó és Havasi Dániel 5-5 találattal.