برترینگجتهای پیشنهادی سال۹۶

Asre Ertebat - - News - محسن آرونی Adreno Snapdragon ZenPad SE ‪IPS LCD‬ ZenPad ‪CF SD‬ ‪Dye- Sublimation‬ Muvo Muvo ‪Ultra Fit‬ FLAC USB

گروه تبلت: قیمت: یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان برای مدل ۳۲ گیگابایتی

‪Asus ZenPad 10‬

تبلت3S ایسوسدستگاهی زیبا و توانمند است و با اینکه مدتی از ســاخت آن می گــذرد، هر کســی میتواند از آن بهعنوان وسیلهای برای گشــتوگذار روزمــره در اینترنت یا تماشای فیلم استفاده کند. ابعاد این تبلت برابر ۲۴۲.۳ در ۱۶۴.۲ در ۶.۸ میلیمتر است و بخش پشــتی آن از فلز ساخته شــده که حس یک دستگاه باکیفیترابهکاربرمنتقلمیکند.نمایشگر7/9اینچی بارزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکســل بهمعنای وجود جزییات فراوان در تصویر اســت و تناسب وجوه ۴ به ۳ آن برای قطع بزرگ دستگاه ایدهآل بهحساب میآید. این تبلتشاملپردازنده650 باششهسته،پردازندهگرافیکی 510 ،رمچهارگیگابایتیوحافظهداخلی ۳۲گیگابایتیاستکه میتوان آن را با کمک کارت حافظه ارتقا داد. دوربین هشــت مگاپیکسلی این دستگاه توانایی ضبط 1080/30p را دارد و یک دوربین سلفی با رزولوشن پنج مگاپیکســلنیزدراختیارکاربرقرارمیگیرد.تبلت3S بانسخه ششم اندروید وارد بازار شــده اما آپدیت اندروید 7 برای آن عرضه شده و قرار است به اندروید ۸ نیز بهروزرسانی شود.

گروههدفون: Shure قیمت: ۵۱۰ هزار تومان

SE215

اگر شما علاوه بر کیفیت صدا به سلامت گــوش خود نیــز اهمیــت میدهید و به دنبال یک هدفون فناناپذیر هستید، بد نیست برای خرید هدفون ‪SE 215‬ شور سرمایهگذاری کنید. هدفون مذکور در رنگ های مختلفی عرضه می شود و در بسته بندی آن علاوه بر کیف حمل، شش لبه ســیلیکونی و فومی برای سوار شــدن راحت بر گوش ارایه میشود. این دستگاه بهعنوان ارزانقیمتترین هدفون سری شور از درایور دینامیک برای تولید صدا اســتفاده میکند، اما نســبت به هدفونهای ارزانقیمت دیگر صدایی بهمراتب واضحتر دارد. باس صدای خروجی دستگاه توانایی ارزش جمجمه کاربر را دارد و با تنظیم صحیح اکولایزر میتوان ترتیبی داد که اصوات میانه و تریبل نیز با کیفیت مناسبی پخش شوند. هدفونهای موفق به جای ایجاد حس تزریق موزیک به درون گوش کاربر، آن را بهطور فراگیر و غوطهورکننده پخش میکنند و چنانچه میخواهید نوروز امسال، هنگام گشتوگذار در سطح شهر از لذت گوش دادن به موزیک بهرهمند شوید، بیشک SE215 انتخاب خوبی برای شما است. آنچه این هدفون را فناناپذیر میکند، کابل جداشونده آن است که در صورت اتصالی میتوان آن را دور انداخته و با یک کابل نو جایگزین کرد.

گروه پرینتر: پرینتر قابل حمل قیمت: ۴۵۰ هزار تومان

CP1000 اگر شما نیز به این اصل اعتقاد دارید که عکس زمانی عکس می شــود که روی کاغذ نقش ببندد، پرینتر قابل حمل ‪CP 1000‬ کانن برای شــما ساخته شــده اســت. این دستگاه فرایند چاپ را طــی ۴7 ثانیه انجام می دهد و می توان علاوه بر دوربین، کارتهای و را نیز به آن متصل کرد. ابعاد این پرینتر تنها ۱7۸ در ۱۳۵ در ‪۶۰ ۵/‬ میلیمتر است و وزن ۸۴۰ گرمی همراه برداشتن آن در خلال ســفرهای نــوروزی را بــه کاری ســاده تبدیــل می کنــد. فنــاوری

که برای چاپ تصاویر در این پرینتر به کار می رود از دقتی بســیار بالا برخوردار اســت و کیفیت آتلیه ای را با دوام ۱۰۰ساله عکس ها در قطعی مینیاتوری عرضه می کند. این دستگاه سه مخزن جوهر و یک مخزن لعاب دارد و هــر رنگ را با ۲۵۶ درجه دقــت چاپ می کند و می توان عکس هایی در قطــع ۱۴۰ در ۱۰۰ میلیمتر و کمتر را با کمک آن چاپ کرد. این پرینتر دارای یک نمایشــگر با قطر ‪۶ ۸/‬ ســانتیمتر است که امکان مشــاهده تصویر را فراهم می کند و حتی می توان آن را پیش از چاپ با کمک منوهای ساده اندکی دستکاری نیز کرد.

گروه اسپیکر: اسپیکر قابل حمل قیمت: ۱۷۵ هزار تومان

2C

کانن Muvo کریتیو

اسپیکر2C کریتیوباداشتن قیمت ۱7۵ هزار تومانی یکی از بهترین اسپیکرهای قابل حمل معرفیشده در دنیا است که ضمن داشتن ابعاد جیبی، کیفیت پخشــی ممتاز دارد. اسپیکر مذکور را میتوان در رنگهای مشکی، سبز، سرخ و آبی خریداری کرد و رنگ سبز مغزپستهای با توری آبیرنگ آن از همه چشــمگیرتر بهنظر میآید. صدا را میتواناز طریق جک ۵/۳ میلیمتری به دستگاه تزریق کرد، اما هر کاربری ترجیح میدهد این کار را از راه بلوتوث و بدون درگیری با سیم و کابل انجام دهد. اسپیکر 2C تواناییخواندنمحتویاتکارتهایحافظهرانیزداردوفرمت را هم بدون اشکال پخش میکند. در صورت اتصال دســتگاه به رایانه، بلافاصله بهعنوان یک کارت صدا و اسپیکر جدید شناخته میشود و کیفیت خروجی آن از گرانقیمتترین لپتاپها هم بهتراست.

گروه فلش: فلش سندیسک مدل ‪Ultra Fit‬ قیمت: ۱۸۳ هزار تومان برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی

اگر به دنبال یک فلش مناسب برای پرکردن موزیک ســفر هســتید و می خواهیــد بعــد از ســفر نیــز دســتگاهی کاربردی همــراه خود داشــته باشــید، فلش های ســری

سن دیســک بهتریــن انتخاب شــما هستند. بســیاری از فلش های سریع تر بدنه ای بزرگ دارند که اتصال زانوی شاگرد راننده با آنها در بیشــتر موارد یا فلش را نابود می کند یا به کانکتور پخش صدمه می زند. این فلش سریع ترین در دنیا نیســت، اما جزو فلش های کند نیز طبقه بندی نمی شــود و پس از فرمت کردن در فــت ۳۲ با سیســتم عامل ویندوز ۱۰ می توان از آن برای ذخیره سازی اطلاعات با ســرعت ۶۸ مگابایت بر ثانیه استفاده کرد. سرعت خواندن فلش که هنگام پخش موزیک اهمیت دارد با کمک سیســتم عامل مذکور حدود ۱۳۰ تا ۱۴۰ مگابایت بر ثانیه است که هنگام اتصال به پخش خودرو هیچ مشــکلی ایجاد نمی کند و از وقفه های طولانی میان آهنگ ها خبری نخواهد بود. بســته بندی این دستگاه شامل یک فلــش در قطع مینیاتــوری و یک درپوش محافظ اســت و باید در گم نکردن درپوش مذکور کوشا بود، چون بسیاری از فلش های پیکو با جهش الکتریسیته ساکن دچار آسیب می شوند.

گروه هارد اکسترنال: هارد سیلیکون پاور مدل A85 قیمت: ۳۴۰ هزار تومان برای مدل یک ترابایتی اگــر به دنبال یک هارددیســک ســخت جان می گردید، دستگاه A85 ســیلیکون پاور برای شما ساخته شده است. این هارد جالب که مقطعی بیضی شــکل دارد، از آلومینیوم و لاســتیک ســاخته

Armor

شده و نسبت به هاردهای اکســترنال دیگر قیمت مناسب تری دارد. به نظر می رسد طراحان دستگاه نخواسته اند ظاهر شیک و ساده آن را با شــیار مخصوص جای دادن کابل خراب کنند و به همین دلیل یک نوار لاستیکی ساده، کابل را به بدنه پیوند می دهد. این دستگاه A85 ضد آب است و می تواند به مدت ۳۰ دقیقه در عمق یک متری آب دوام بیاورد و همچنین توانایی دوام در برابر فشار ۵۰۰ کیلوگرمی را نیز دارا است. طبق ادعای سیلیکون پاور این هارددیسک توانایی تحمل ۲۶ مرتبه ســقوط از ارتفاع ۱۲۲ سانتیمتری روی هر کدام از وجوه خود را دارا اســت و حتی می تواند یک مرتبه سقوط از ارتفاع سه متری را نیز تحمل کند. سرعت ذخیره ســازی اطلاعات در این هارددیسک به ۱۱9 مگابایت بر ثانیه می رســد و با کمک آن می توان اطلاعات را با ســرعت ۱۱۸ مگابایت بر ثانیه خواند و البته این رکورد با کمک کانکتور 3 در دسترس خواهد بود.

گروه دوربین:دوربین چاپ آنی فوجیفیلم مدل قیمت: ۶۴۰ هزار تومان

70

‪instax mini‬

فوجیفیلم را میتوان سرآمد سازندگان دوربینهای چاپ آنی بهحساب آورد و نه تنها بیشــتر ما ایرانیان با آن آشنا هستیم بلکه مهم ترین وسیله جانبی این دوربینها یعنی کاغذ چاپ آنی نیز بهطــور گســترده در ایــران عرضه میشود. دوربین های چــاپ آنی دســتگاه هایی جیبی نیســتند و ابعاد 99.۲ در ‪۱۱۳ .7‬ در ۵۳.۲ میلیمتــری دســتگاه به خوبــی این موضوع را نشــان می دهد. با این حال این دوربین تنها ۲۸۱ گرم وزن دارد و بزرگی بدنه آن حمل را ســاده می کند. در بخش جلویی بدنه لنزی با فاصله کانونی ثابت ۳۴ میلیمتر نصب شــده که می توان از آن برای ثبت منظره و چهره استفاده کرد و روشن و خاموش کردن دســتگاه این لنز را بیرون و داخل می برد. سه دکمه سلفی، تایمر و مد دســتگاه را کنترل می کنند و یک نمایشگر ساده تک رنگ وضعیت دســتگاه و همچنین تعداد عکس های باقی مانده را نشان می دهد. فلاش داخلی بردی بین ۳۰ ســانتیمتر تا ‪۲ 7/‬ متــر دارد و بین ‪۰ ۲/‬ تا 7 ثانیه شــارژ می شــود. باتری این دوربین برای ۳۰ مرتبه چاپ کفایت می کند و هر بســته کاغذ چاپ نیز شامل ۱۰ برگ است.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.