یوسف کرمی مهمان «سوغات جنگل» شد

Bani Film - - تلویزیون -

تصویربرداری مجموعه عروسکی سوغات جنگل مهمانان جدید ادامه دارد.

به گزارش رسیده، مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» به تهیه کنندگی محمد جواد عبدالرحمانی این روزها مراحل ضبط و تصویربرداری خود را پشت سر میگذارد و یوسف کرمی قهرمان تکواندو جهان و علی سلیمانی بازیگر تلویزیون به این مجموعه اضافه شدند.

شخصیت اصلی «سوغات جنگل» عروسکی به نام نادر است و در کنار او چهار بازیگر اصلی حضور دارند.

همچنین شخصیت عروسکی سیمین به عنوان نقش مقابل عروسک نادر به این مجموعه اضافه شده است.

در هر قسمت از این مجموعه عروسکی به فراخور موضوع و داستان چهره های شناخته شده عرصه سینما، تلویزیون، موسیقی، ورزش ...و به عنوان بازیگر مهمان در کنار عروسک نادر حضور خواهند داشت و داستان و ماجرایی را برای مخاطب روایت می کنند.

بهادر مالکی که در کارنامه خود تجربه صداپیشگی عروسک هایی چون فامیل دور را دارد صداپیشگی عروسک نادر را بر عهده دارد و مهدی برقعی که پیش از این عروسک گردان عروسک جناب خان در برنامه خندوانه بود عروسک گردان این مجموعه است.

همچنین محمد عسگری، وحید آقاپور، دریا مرادی دشت و امیر رضا احمدی بازیگر نوجوان که در حال حاضر در فیلم سینمایی اهوی پیشونی سفید ۲ حضور دارد بازیگران اصلی مجموعه «سوغات جنگل» هستند.

امیر سلطان احمدی کارگردانی هنری و عمار باستان فرد و داریوش کفایتی کارگردانی تلویزیونی مجموعه عروسکی سوغات جنگل را بر عهده دارند. همچنین بهادر مالکی، نیوشا صدر، امیر سلطان احمدی نویسندگان این مجموعه هستند.

«سوغات جنگل» در ۰۲۱ قسمت ۰۲ دقیقه ای با هدف ایجاد سرگرمی و بستری آموزشی برای گروه سنی نوجوان به باال تولید شده و در روزهای شنبه و یکشنبه ساعت ۹۱ و پنجشنبه و جمعه ساعت ۵۴:۵۱ روانه آنتن شبکه دو سیما میشود.

در خالصه داستان مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» آمده است: طی اتفاقی عجیب موجودی که نه کامال شبیه انسان است و نه حیوان، وارد خانه خانواده ای سه نفره میشود و همین مسئله آغازگر ماجراهایی برای آن ها است...

با حضور

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.