تصویربرداری «نزدیکی های بهشت» از سر گرفته می شود

ساخت دکورهای سریال، تولید را متوقف کرد

Bani Film - - تلویزیون -

ساخت و ساز دکور های سریال «نزدیکی های بهشت» چند روزی کار را به تعویق انداخت و تصویربرداری را متوقف کرد.

به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری سریال «نزدیکی های بهشت» به کارگردانی حسن هدایت که پس از یک وقفه در لوکیشنی در بروجرد آغاز شده بود، چند روزی متوقف شد.

حسن هدایت در گفت و گو با بانی فیلم با اعالم این خبر افزود: ساخت یک سری دکورها باعث شد که چند روزی کار را متوقف کنیم تا دکورها آماده شود. فکر می کنم تا هفته آینده کار را ادامه بدهیم. البته قرار نیست بازیگر جدید به کار ما اضافه شود و بازیگرانمان تکمیل شده اند. یک سری نماهای هوایی مانده و برخی سکانس های داخلی که می توانیم در تهران هم بگیریم.

این سریال که مدتی پیش به دلیل مشکالت مالی هم متوقف شده بود. هدایت در این باره گفت: مشکل ممارلی که در همه جا وجود دارد و مشکل اساسی است که سالهاست گریبانگیر صداوسیما شده است. البته به این دلیل که سیستم مدیریتی مان در کل ممکلکت یکپارچه نیست و هر جایی زمان که دست من نیست. البته شبکه عالقه مند است که زودتر کار را تمام کنیم. اما وظیفه من این است که یک کار خوب و استاندارد تولید کنم و به شبکه تحویل بدهم. زمان پخش دیگر از حوزه اختیارات من خارج است.

«نزدیکی های بهشت» در تهران و بروجرد از اسفند سال گذشته مقابل دوربین رفته است و روایت همزمان زندگی سه خانواده است که با مشکالتی دست و پنجه نرم می کنند که در نهایت همه چیز ختم به خیر می شود. هدایت در جدیدترین ساخته اش به سراغ چالش ها و درگیری های امروزی زوج های جوان رفته است و آدم هایی که از این قضیه سواستفاده کرده و گره افکنی می کنند.

مجید سعیدی، کاظم هژیرآزاد، سیامک اطلسی، زهرا سعیدی، جمشید شامحمدی بازیگران اصلی این مجموعه ۳۱ قسمتی هستند که در کنار آنها تعدادی از بازیگران بومی استان لرستان هم ایفای نقش می کنند. حسن هدایت کارگردان مجموعه هایی چون «کاراگاه علوی» و «محاکمه» پس از سالها به سراغ ساخت سریال دیگری رفته است که به مشارکت استان لرستان ساخته می شود.

برای خودش ملوک الطوایفی دارد. وی درباره زمان پخش سریال عنوان کرد:

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.