منصوريان: الاهلي يك شوك بود و تمام شد!

Tamashagaran Emrooz - - ورزش -

عليرضا منصوريان و يك حرف براي روحيه دادن به شاگردانش: «هميشه شوك لازم است، اگر نه بازيكنان من توانايي زيادي دارند. از نظر من شكست مقابل الاهلي فقط يك شوك بود و تمام شد.» او اين را گفت و ادامه داد: «ما اولين بازيمان را در بازيهاي امسال با نتيجه قابل قبولي آغاز نكرديم، اما من به عنوان شوك به اين بازي نگاه ميكنم، چون تيم ما جوان است و نياز به تجربه بيشتري دارد. التعاون را خيلي خوب ميشناسيم و بازيهاي اين تيم را آناليز كردهايم. البته در بازي فردا هيچ كدام از دو تيم ميزبان نيستند. ما دوست داشتيم در استاديوم ۱۲۰ هزار نفري خودمان بازي كنيم، اما شرايط طوري است كه ما در عمان ميزبان هستيم و التعاون عربستان در قطر. به هر حال با تيمي كه ميانگين سني پاييني دارد، به دنبال كسب 3 امتياز هستيم».

سرمربي استقلال درباره شناختش از التعاون هم حرف زد و گفت: «ما فوتبال عربستان را با الهلال، الاتحاد و الشباب ميشناسيم اما تيمي كه در ليگ خوب عربستان توانسته سهميه بگيرد، يعني شانس بيشتري داشته است. تيم التعاون اسمي گمنام است، اما فوتبال خوبي ارائه ميدهد. قطعاً تيمي كه ميتواند در ليگ قهرمانان آسيا باشد، قابل احترام است.»

اما حرفهاي پاياني سرمربي استقلال: «لازم است كه تشكر ويژهاي از فدراسيون فوتبال و مسئولان ورزش عمان انجام دهيم كه ميزبان تيمهاي ايراني مقابل عربستانيها هستند. از آنها تشكر ميكنم كه امكانات خوبي در اختيار ما قرار ميدهند. از لحظه ورود، فدراسيون فوتبال عمان استقبال خوبي از ما داشتند. اميدوارم در آيندهاي نزديك ما بتوانيم ميزباني خوبي از فدراسيون فوتبال عمان داشته باشيم.»

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.