ALL THE RESULTS AND FIXTURES
AIB Leinster Club IFC quarter-final:
Raheens (Kildare) 0-8.
AIB Leinster Club JHC semi-final: Fethard 1-19, Erin’s Isle (Dublin) 3-7.
AIB Leinster Club JFC semi-final: Multyfarnham (Westmeath) 1-7, Crossabeg-Ballymurn 0-9.
Greenstar U21FC Premier first round: Gusserane 2-10, Forth and Bargy Gaels 2-5; Glynn-Barntown 2-14, Ballyhogue 0-13 (AET).
Greenstar New Ross District U21FC R1 final: Geraldine O’Hanrahans 3-6, Adamstown 2-8.
Greenstar Enniscorthy District U21FC R1 semi-finals: Cloughbawn 1-15, Duffry Rovers 1-12; Monageer-Boolavogue 4-12, Marshalstown-Castledockrell 1-7.
Greenstar Gorey District U21FC R1 semi-final: Patrick’s 1-7, Craanford 0-6.
Top Oil Leinster Schools SH ‘A’ league: Dublin North 6-15, Good Counsel (New Ross) 2-14.
WEDS. NOV. 8
AT BUNCLODY: Top Oil Leinster Schools SH ‘B’, F.C.J. (Bunclody) v. Abbey C.C. (Ferrybank), 12 noon.
THURS. NOV. 9
VENUE TBC: Top Oil Leinster Schools Junior hurling ‘A’ Fr. Cosgrave Cup final, Good Counsel (New Ross) v. St. Kieran’s (Kilkenny), 1.30 p.m.
FRI. NOV. 10
AT ST. PATRICK’S PARK: Greenstar Enniscorthy District U21FC R1 final, Monageer-Boolavogue v. Cloughbawn, 7.30 p.m. (Brendan Martin).
SAT. NOV. 11
AT INNOVATE WEXFORD PARK: The Courtyard Ferns IHC final, St. Anne’s v. Crossabeg-Ballymurn, 2 Kilanerin 0-10, St. p.m. (Shane Quinn).
AT HOME VENUE: AIB Leinster Club JHC final, Fethard v. John Lockes (Kilkenny), 2 p.m. (Thomas Gleeson).
AT HOME VENUE: AIB Leinster Club IFC semi-final, Kilanerin v. St. Mary’s, Rochfortbridge (Westmeath), 2 p.m.
AT TOMNAHELY: Greenstar U21FC Premier first round, Castletown v. Taghmon-Camross, 2.30 p.m. (Paul Browne).
AT CUSHINSTOWN: Greenstar U21FC Premier first round, Rathgarogue-Cushinstown v. Naomh Eanna, 2.30 p.m. (Anthony Tobin).
AT CRAANFORD: Greenstar Gorey District U21FC R1 final, Réalt na Mara v. St. Patrick’s, 3 p.m. (James Owens).
SUN. NOV. 12
AT INNOVATE WEXFORD PARK: AIB Leinster Club SFC quarter-final, Starlights v. Simonstown Gaels (Meath), 2 p.m.
SAT. NOV. 18
AT AWAY VENUE: AIB Leinster Club IHC semi-final, St. Anne’s or Crossabeg-Ballymurn v. Glenealy (Wicklow), time TBC.
AT HORESWOOD: Greenstar U21FC Premier first round, Dunbrody Gaels v. Fethard, 2 p.m. (David Jenkins).
SUN. NOV. 19
AT AWAY VENUE: AIB Leinster Club SHC semi-final, St. Martin’s v. Cuala (Dublin), time TBC.
Greenstar U21FC Premier first round: HWH-Bunclody v. Crossabeg-Ballymurn and Oylegate-Glenbrien v. Shelmaliers (week ending November 19 - provisional); Starlights v. St. Martin’s (week ending November 26 – provisional).
Greenstar U21FC R1 semi-finals (week ending November 19): Sarsfields v. Réalt na Mara or St. Patrick’s; Geraldine O’Hanrahans v. Monageer-Boolavogue or Cloughbawn.