דרמה בשיכון ובינוי: נתי סיידוף רוכש את החברה משרי אריסון

Israel Hayom - - כלכלה - אריאל ויטמן

נתי סיידוף רוכש את שיכון ובינוי. לפי הדיווחים, סיידוף ושרי אריסון חתמו אתמול על מסמך הבנות לקראת הרכישה ולפיו הוחלט כי סיידוף ישלם פרמיה עודפת על שווי החברה בבורסה.

עוד דווח כי סיידוף ירכוש את מלוא 47% מהאחזקות של אריסון השקעות בחברה. מדובר בחברה הישראלית הראשונה שסיידוף מצליח לרכוש לאחר שהוא מנסה בשנתיים האחרונות לרכוש חב רות ישראליות. סיידוף רוכש את שיכון ובינוי בזמן משבר, שכן נגד החברה מתנהלות חקירות בחשדות למתן שוחד באפריקה. שיכון ובינוי נסחרת כיום בש ווי של 2.72 מיליארד שקל, כך שהיקף העסקה עשוי להגיע לכ מיליארד וחצי שקל.

מקבוצת סיידוף נמסר כי בעל השליטה בקבוצת סיידוף, נתי סיידוף, גאה לרכוש את הבע לות בשיכון ובינוי, שהיא אחת מספינות הדגל של הכלכלה הישראלית, בעלת זכויות רבות בבניין הארץ, מובילת שוק בת חום הבנייה, היזמות והתשתיות, וחברה מצוינת שניכר כי הושק עו בה תשומות ניהוליות רבות.

מקבוצת אריסון השקעות נמסר שהיקף העסקה הוא מי ליארד ומאה שקלים. במסגרת הסכם המכירה ביקשה אריסון השקעות לתרום 25 מיליון שקל לטובת הקהילה והחברה כחלק מכספי התמורה. יו"ר הקבוצה, שרי אריסון, מסרה כי "קבוצת אריסון, שבראשה אני עומדת, תמשיך לפעול בכל דרך לי צירת שינוי חיובי בעולם למען הדורות באים. הקבוצה תמשיך לקדם עשייה ערכית בכל מה לכיה, תוך מימוש חזון עשיית הטוב".

סיידוף ואריסון. עשינו עסק

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.