החשודים ברצח פאידה קדיס ביפו: בתה ובן זוגה

הותר לפרסום: טרייסי קדיס והחבר שלה אמיר מרמש נעצרו לפני כשבוע ● מעצרם הוארך עד ליום רביעי

Israel Hayom - - חדשות - אבי כהן, כתבנו לענייני משטרה בת"א

המשטרה התירה אתמול לפרסום כי החשודים ברצח פאידה קדיס ביפו בשבוע שעבר הם בתה טרייסי קדיס בת ה־81 וחברה לחיים של הבת טרייסי, אמיר מרמש. על שאר פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום.

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרם של השניים עד יום רביעי הבא. פאידה קדיס היא אלמנתו של יו"ר התנועה הנוצרית האורתודוקסית ביפו, גבי קדיס, שנרצח גם הוא לפני כשש שנים.

גופתה של קדיס )52( נתגלתה ברחוב אוהב ישראל ביפו, ושוטרי צח"מ (צוות חקירה מיוחד) יפתח פתחו בחקירה לבדיקת נסיבות מותה מייד עם מציאת הגופה. זמן קצר לאחר מכן נעצרו שני החשודים, שהיום הותרה זהותם לפרסום. חברתה של פאידה קדיס, דוריס חיפאווי, אמרה ל"ישראל היום" לאחר מציאת הגופה כי "גדלתי איתה יחד בצופים ביפו. שיחקנו יחד.

"אחרי הרצח של בעלה היא התנתקה מכל העולם ולא רצתה לשמוע כלום על יפו. היא היתה בבית שלה, עם ילדיה, ולא חיפשה קשר עם אף אחד".

הבעל נרצח 2012־ב

בעלה של פאידה, גבי קדיס, נרצח במהלך תהלוכת חג המולד בעיר בשל סכסוך פנימי בתוך הקהילה הנוצרית. 2012־ב הורשעו שלושה תושבי יפו, בראשם מזמין הרצח טלאל אבו מאנה, באחריות לחיסול, שבוצע כניסיון להשתלט על נכס שהיה בבעלותו של הנרצח.

טרייסי ופאידה קדיס

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.