כנס החדשנות של אוניברסיטת ת"א - 70 שנות יזמות ישראלית

הכנס יתקיים בשיתוף "ישראל היום" ● קוראי "ישראל היום" יבחרו את ההזנק חביב הקהל

Israel Hayom - - חדשות - כתב "ישראל היום"

כנס החדשנות Tau Innovation של אוניבר־ סיטת תל אביב בשיתוף עם "ישראל היום" יתקיים בקרוב, וכשותפים בו, אנחנו רוצים לספר לכם כמה עובדות על הכנס, לקראת השבועות הבאים שבהם קוראי "ישראל היום" ישתתפו גם כמשפיעים בתחרות.

הכנס יתקיים השנה בסימן 70 שנים ליזמות ולחדשנות ישראלית. בכנס ינאמו ויופיעו ההזנקים הכי מעניינים של ישראל, שהם בבחינת ההבטחות הגדולות של המשק ושל התעשייה תוצרת כחול־לבן.

הכנס מתקיים זו השנה השישית מאז היווסדו ,2013־ב ובכל שנה מושך אליו 6,000־כ משתתפים. הוא מורכב מכמה חלקים, ובהם תחרות הסטארט־אפים הגדולה בישראל, רוטשילד טק טוק tech( ,)talk שהיא אירוע פאבים לאורך שדרות רוטשילד בתל אביב ההופך אותם למוקדי שיחה וכינוס בנושאים שונים, והכנס עצמו, שמורכב מפאנלים ומהרצאות של דוברים נבחרים.

לדברי אוהד גולוב, מנהל כנס ‪,Tau Innovation‬ "כיום לחברות סטארט־אפ יש שני אתגרים עיקריים במשותף: גיוס מימון וגיוס כוח אדם מוכשר.

במסגרת הכנס אנו מציבים כלים מגוונים שיעזרו ליזמים צעירים לגבור על אתגרים, ולהמשיך במסלול התפתחותם".

"נוסף על כך, אנו מאגדים עשרות מיזמים ישראליים כדי להציגם במהלך הכנס בפני אלפי המבקרים מתחום ההשקעות והיזמות, בשאיפה לייצר הזדמנויות עסקיות חדשות עבור החברות", ציין בפנינו מנהל הכנס.

כנס ‪Tau Innovation‬ של אוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם "ישראל היום" ייערך ב־6118 ביולי. פרטים נוספים באתר www.tau-innovation.com

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.