וטמן

Israel Hayom - - ספורט -

מתחילת העונה גרשון עדיין לא שיחק, בעיקר בגלל פציעות.

גם סינטאיו סלליך, עמית זנטי ואולי גם רועי קהת צפויים לקבל יותר הזדמנויות על הדשא בקרוב.

"כשאלי אמר, גם בטלוויזיה כפרשן, שצריך להוציא יותר מחיפה, הוא התכוון גם לשחקנים שלא קיבלו הזדמנות לבוא לידי ביטוי".

גוטמן יחסר מחר את גרשון, אך גם את אליסון דוס סנטוס הפצוע ואת הקפטן שלומי אזולאי שסוחב חמישה כרטיסים צהובים. לעומתם, המגן סאן מנחם יחזור לסגל מהרחקה.

כבר באימון הראשון גוטמן תרגל כמה הרכבים, אך התרגולים היו קצרים. היום ייערך אימון טקטי ובו יחליט גוטמן על ה־11 שלו למשחק הראשון על הקווים.

בחדרה סופרים את הכסף

עם כל הכבוד לפסטיבל גוטמן, המבחן הראשון שלו לא צפוי להיות פשוט מול סגנית המוליכה מחדרה. "אותנו לא מעניין מה שקורה בחיפה, אלא רק איך לחזור למסלול הניצחונות", אמרו בקבוצה של המאמן, ניסו אביטן.

בחדרה זיהו התעוררות בקרב אוהדי חיפה בכל הקשור לקניית כרטיסים, וההערכה היא כי לפחות 3,000 מהם יגיעו לנתניה. חדרה תחסר את הקפטן עלי חטיב המושעה עקב עבירת משמעת, וכן את מנשה זלקה ויעקב אבבה הפצועים. יהב גורפינקל ומוחמד אבו פאני יפתחו ב־11 וישחקו מול קבוצת האם שלהם.

מימר מחכה לבני יהודה

הפועל חיפה תארח במוצ"ש את בני יהודה, אתה הגדיר המאמן שרון מימר כ"אחד המשחקים הקשים בליגה". הקשר נס זמיר לא השלים את האימון אתמול ואם לא יהיה כשיר למשחק יחליף אותו גילי ורמוט.

מעבר לכך, לא צפויים שינויים אחרי ה־3:0 הגדול בחוץ על מ.ס אשדוד. "ניסיתי לגרום לשחקנים להבין את המקום שהם נמצאים בו", הסביר מימר את השינוי שהביא לקבוצה.

גוטמן ושחר אתמול באימון. "מקווה שזו הפעם האחרונה שאני מחליף מאמן", אמר שחר

שחקני חיפה. אפקט החלפת המאמן יעבוד?

מאמן חדרה, ניסו אביטן

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.